HT ITALIA Skylab 9032 Energytest 2020E Harmonik Ölçüm Cihazı

Arkadaşlar elimde HT ITALIA Skylab 9032 Energytest 2020E Harmonik Ölçüm Cihazı var ve nasıl ölçüm yapılaçağı konusunda hiç bir bilgim yok bu cihazı daha önceden kullanmış ve bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olursa çok sevinirim.

iletişim:[email protected]
tel verilirse arayabilirim herkese çalışmalarında başarılar dilerim..

Ekli dosyalar

• 10826976819032.jpg
    10826976819032.jpg
    36.5 KB · Görüntüleme: 73
Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ben buldum isteyen arkadaşların faydalanması dileğiyle ölçüm konusundada her türlü yardıma hazırım en azından benim çektiğim zorlukları çekmezsiniz umarım :)

Ekli dosyalar

• 9032_tr.rar
    495 KB · Görüntüleme: 246
Moderatör tarafında düzenlendi:
bu ht skylab 9032 cihazının yazılımı elinde olan varsa lütfen yayınlayabilir mi? cihaz elimde var ama yazılım olmadığı için kullanamıyorum.

Bu cihazın SKYLAB 9032 kalibrasyon (amprope energytest 2020 E) presedürü elinde olan varmı yardımcı olabilirmisiniz.

bu ht skylab 9032 cihazının yazılımı elinde olan varsa lütfen yayınlayabilir mi? cihaz elimde var ama yazılım olmadığı için kullanamıyorum.

Bu cihaza ait bende kalibrasyon preseduru arıyorum. Elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.

HT ITALIA Skylab 9032 Energytest 2020E Harmonik Ölçüm Cihazının fiyatı ne kadardır..7250.-TL ederi varmıdır.Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri