Hotpoint Ariston buzdolabı tık tık tık ses yapıyor

Motora Elektrik geliyor ve çalışıyor ise kart yüzünden tık tık tık yapmaz.

Sorun başka.

Zaman zaman voltajinizda dengesizlik olabilir.

Bugün tamamen buzdolabı çalışmamaya başladı.gece felan çalışıyor diye fazla ilgilenmiyordum. Ama bugün dondurucudaki yiyecekler eridi..kartı söktüm. 1uf275v kutupsuz kondansatörü değiştirdim. Çok şükür sorunsuz çalışıyor. Yani sorun ondaymış.resimde sorunlu olan parçayı gösterdim.boşuna bu ilandaki parçaları değiştirdim.ama sizinki şişse onlarıda değiştirin . Benimki şiş değilddi ama bir umut değiştirdim. Canımı sıkan orjinal parça gibi olmaz taktıklarım.neyse biri bu yazdığımı görür bakar işini görür sevaba gireriz . 15 tl ye iş bitti.yazık günah 1000 tl istemişti usta.para kolay kazanılmıyor .

Ekli dosyalar

• 20231207_202148.jpg
    20231207_202148.jpg
    164.7 KB · Görüntüleme: 32
Bugün tamamen buzdolabı çalışmamaya başladı.gece felan çalışıyor diye fazla ilgilenmiyordum. Ama bugün dondurucudaki yiyecekler eridi..kartı söktüm. 1uf275v kutupsuz kondansatörü değiştirdim. Çok şükür sorunsuz çalışıyor. Yani sorun ondaymış.resimde sorunlu olan parçayı gösterdim.boşuna bu ilandaki parçaları değiştirdim.ama sizinki şişse onlarıda değiştirin . Benimki şiş değilddi ama bir umut değiştirdim. Canımı sıkan orjinal parça gibi olmaz taktıklarım.neyse biri bu yazdığımı görür bakar işini görür sevaba gireriz . 15 tl ye iş bitti.yazık günah 1000 tl istemişti usta.para kolay kazanılmıyor .

Elinize saglik. Çözüme ulaşmasına sevindim. Geçmiş olsun.

15 tl ye iş bitti.yazık günah 1000 tl istemişti usta.para kolay kazanılmıyor .
Tamirci veya servis;dükkan kirası ödüyor,aracı yakıt harcıyor,vergi ödüyor,elektrik ve su faturası yatırıyor.Bilgi ve tecrübesi ile rızkını kazanıyor.Elbette kar etmesi gerek ki ayakta kalabilsin.Siz o kartı yetkili servisinden belki 2.000 bin liraya alacaktınız.1.000 liradan ziyade 300 liraya yapsa daha iyi olurdu.Siz araştırmanız sonucunda kendiniz çözmüş ve başarmışsınız.
Selametle.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri