Hobileriniz Nelerdir?

arkadaşlar biz türkçemizi doğru konuşamıyoruz vatandaş ingilizce film seyretmeyi seviyor. maşallah.filmi seyrederken söylediklerinide anlıyormu? bari.(şaka)saygılarımla.

benimde son zamanlardaki hobim plc işten geldiğim zaman plc ve hmi ile uğraşıyorum otomasyonunu yaptığım makinanın karşısına geçip izliyorum hem mesleki anlamda ki kendime olan güvenimi yerine getiriyor hemde beni çok mutlu ediyor

photoshop ile uğraşmayı ve foto çekmeyi severim

dünyada yapacak o kadar degisik sey varken
canı sıkılanlara sasırıyorum
milyonlarca yapılacak sey var ve hic birine yetisemiyorum
o kadar ögrenilecek sey var ki
bos gecen her dakika icime dert oluyo valla

bende denizkenarında
elimde olta kitabım güzel bi müzik
huzur:)
en sevdigim

deniz olmadan yasadıgın sehrin anlamı yok:)):)

Model araçlar ile uğraşıyorum elektrikli ve nitrolu..

Son 1,5 senedir en büyük hobim www.kontrolkalemi.com oldu. Ama tabiki sinema, tiyatro ve seyahat etmeyi çok severim.

Özellikle Canım sıkkın ise arabaya atlayıp Sunroof u açıp (yaz kış farketmez.) Michael Jackson dan billie jean' i sonuna kadar açıp dinlemek beni acayip sakinleştiriyor.

michael in en sevdiğim parçasıdır. :) Güneş gözlüğünü takmayı unutmamak lazım.

Çok maymun iştahlı olduğum için herşeye el attım denebilir.
Ortaokula giderken bağlama çalmaya merak saldım. Uzun yıllar çalıp, söyledim. Yakın akraba, tanıdık, eş, dost toplantılarında çaldım. Şimdi bir org'um var, onunla gönül eğlendiriyorum. Ailecek sanat müziği söylemeye çalışıyoruz. 18-20 yaşlarında karikatür çiziyordum. Hatta o zamanlar çok popüler olan gırgır, çarşaf ve fırt dergilerinde bir kaç tane yayınlandı. (Rahmetli Oğuz ARAL'ın rahle-i tedrisatından geçtik)
Yağlıboya ve karakalem resim çalışmalarım oldu. (Profilimdeki resmimi kendim çizdim).
Şimdi ise boş vaktimin (hatta tüm vaktimin) tamamını rüzgar türbini yapmaya ve daha çok geliştirmeye harcıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,343
Kullanıcılar
450,182
Son üye
sinan yeşilkurt

Yeni konular

Geri