Hidrofor ve soft starter

Kolay gelsin,

1050 W monofaze hidrofor kullanıyorum, Şebeke elektriği kullanırken sıkıntı yok tabi ama jeneratördeyken hidrofor devreye girdiğinde sıkıntı oluyor. hidroforun demoraj akımını engellemek ve jeneratörde ani yüklenmeyi önlemek için soft starter kullanabilir miyim? Evet ise nasıl?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kolay gelsin,

1050 W monofaze hidrofor kullanıyorum, şebeke elektriği kullanırken sıkıntı yok tabi ama jeneratördeyken hidrofor devreye girdiğinde sıkıntı oluyor. hidroforun demoraj akımını engellemek ve jeneratörde ani yüklenmeyi önlemek için soft starter kullanabilir miyim? Evet ise nasıl?
jeneratör gücünüz nedir? Özelliklerini yazabilir misiniz?

Kolay gelsin,

1050 W monofaze hidrofor kullanıyorum, şebeke elektriği kullanırken sıkıntı yok tabi ama jeneratördeyken hidrofor devreye girdiğinde sıkıntı oluyor. hidroforun demoraj akımını engellemek ve jeneratörde ani yüklenmeyi önlemek için soft starter kullanabilir miyim? Evet ise nasıl?
Monofaze motorlar için soft start diye bir sistem yok . Bahsettiğiniz motor da pek büyük bir şey değil ama jeneratörünüz herhalde çok küçük.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri