Hidrofor sorunu

Sigorta üç fazlı, üstten gelen kablo yanlış görmüyorsam 4 tane 3 ü sigortaya giriyor. Bu durumda üç fazlı olması gerekir. Hidroforun (ortak mahal) elektrik sayacı ayrıdır, eğer o sayacın üzerinde ''Üç Fazlı Dört Telli Aktif Enerji Sayacı'' yazıyorsa üç fazlı bir hattınızın olduğuna emin olabilirsiniz.

Anladım hocam. Yarın kontrol edeyim tekrardan. Sistemin fotoğraflarını attım da onerebileceginiz herhangi bir motor varmı fiyatı uygun olan internet üzerinden de alabiliriz. Bıktık artık su kesintisinden de sadece motor sarmayı becerebilen ve derdimize çare olamayan derdi para olan usta bozuntularindan.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Anladım hocam. Yarın kontrol edeyim tekrardan. Sistemin fotoğraflarını attım da onerebileceginiz herhangi bir motor varmı fiyatı uygun olan internet üzerinden de alabiliriz. Bıktık artık su kesintisinden de sadece motor sarmayı becerebilen ve derdimize çare olamayan derdi para olan usta bozuntularindan.

Servisi size yakın olan şirketlerin hangileri olduğunu bilmediğim için tavsiye yapamıyorum. Büyük firmaların servisi birçok yerde bulunur, çok ucuza kaçmadan bir seçim yapmanız yerinde olacaktır.

Yeni gelecek pompa kendi genleşme deposu, seviye flatörü vs sıfırdan yapılacağı için bu sistemden daha sağlıklı çalışır.

Saygılar....

Servisi size yakın olan şirketlerin hangileri olduğunu bilmediğim için tavsiye yapamıyorum. Büyük firmaların servisi birçok yerde bulunur, çok ucuza kaçmadan bir seçim yapmanız yerinde olacaktır.

Yeni gelecek pompa kendi genleşme deposu, seviye flatörü vs sıfırdan yapılacağı için bu sistemden daha sağlıklı çalışır.

Saygılar....

Acemi hocam seninde kafani agirttik kusura bakma. Bunu almaya karar verdik genleşme tankının almayacaz. Hattimızda trifazeymis. Sizce nasıl?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20161116-200451.png
    Screenshot_20161116-200451.png
    317.4 KB · Görüntüleme: 18
Baymak,Alarko , wilo yokmu ? Yedekli ve fre-
kans kontrollu alırsanız rahat edersiniz.

Son düzenleme:
Baymak,Alarko , wilo yokmu ? Yedekli ve fre-
kans kontrollu alırsanız rahat edersiniz.

Haklisinizda bunlarda en aşağı 2 katı fiyatı var. Biraz makul seviyede birşey olsa çok iyi olacak. Bi kaç yıl sonra yıkılacak zaten lojman uzun ömürlü olmasa da olur. Tabi 2 ayda bir yanmaması lazim

Acemi hocam seninde kafani agirttik kusura bakma. Bunu almaya karar verdik genleşme tankının almayacaz. Hattimızda trifazeymis. Sizce nasıl?

Bu marka hakkında bir fikrim yok. Wilo ve Alarko iyi markalardır. Alırsanız kafanız rahat eder. Elinizdeki tankın membranı bile olup olmadığı belli değil. Onunda mutlaka yenilenmesi lazım.

Saygılar....

Sa. Arkadaşlar öncelikle yardımcı olan başta acemi hocam hepinize çok tsk ederim. Sizin tawsiyelerinizle alarko baymak veya vilo olmasa da servis imkanı iyi olan mas daf marka 3 kw 4 hp lik kendinden panolu trifaze Hidrofor ve 300 lt lik yeni tank aldık 1800 tl ye su an gayet memnunuz. Umarım ariza vermez. İlginiz icin hepinize ayrı ayrı çok tsk ederim saygılar..

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Geri