Hiç bir candan vazgeçtiniz mi?

Köpeklerin bazen arabalara karsi anormal tepkileri olabiliyor . 5 sene önce arabamla yolda giderken kaldırımda durup duran küçük bir köpek tam ben yanıma gelince önüme atladı. Ne yavaşlamaya ne fren yapmaya vaktim olmadı. Paldır kuldur arabanın altına girdi cıktı. Hemen durdum . Ciyaklaya ciyaklaya biryerlere kaçtı saklandı ama yaralandığını gördüm.Belediyeyi ve hayvan barınağını aradım gelip almaları için. Akıbeti ne oldu bilmiyorum ama baya üzülmüştüm.

eğer ötenazi istememin soruyorsan. otur bir düşün. ben hayatta hiç bir canlının ölmesini istemem, ama yaşayamacak bir canlının yaşamasına izin vermem. üzülmem gerekiyor evet elbet ama doğa acımasızdır.
Yok usta, bir şey sormadım. İlk mesajında verdiğin kararın işlemi yapılmış ona duyduğun üzüntü paylaşıyorsun sanmıştım, yanlış anlamışım

bu gün canım kızımı ziyarete gittim, daha iyi gördüm, bakışlarını bir görseniz. gittim sevdim. yemek yemiş ama kusmuş, önemli değil dedi hekim hanım normal olduğunu söyledi. bakalım göreceğiz. daha dört ayak üzerinde duramıyor ama sanırım iyileşecek.

güzel meleğim BAL melek oldu.
1695560130347.png

Geçmiş olsun ustam . Çok üzüldüm.
hayvan hastaneleri para tuzağı olmuş, ilk gün dediğimi yapsalardı daha az üzülürdüm. her işlem için umut verip para alıyorlar. ekim kasım maaşımdan daha fazlasını ödedim. parama değil köpeğime üzülüyorum. parayı nasıl olsa bulurum ama köpeğimi bulamam.

hayvan hastaneleri para tuzağı olmuş, ilk gün dediğimi yapsalardı daha az üzülürdüm. her işlem için umut verip para alıyorlar. ekim kasım maaşımdan daha fazlasını ödedim. parama değil köpeğime üzülüyorum. parayı nasıl olsa bulurum ama köpeğimi bulamam.
Geçmiş olsun. Keşke sadece hayvan hastaneleri öyle olsa insan için olanları da aynı. Allah düşürmesin.

Geçmiş olsun. Keşke sadece hayvan hastaneleri öyle olsa insan için olanları da aynı. Allah düşürmesin.
merak etme onu da yaşadım, 300 ₺ lik ilaçla sorunumu çözdüm. özel hastane benden 2 yıl önce sadece ameliyat dediğine ve beni 1 ay oyaladılar ve istedikleri para 1900 ₺ civarıydı.

Bu yaşıma kadar hala anlamadığım, tv'yı ve başka bir cihazı tamirciye götürüyorsun tamir ederse ücretini veriyorsun. Tamir edemiyorsa cihazı iade edip herhangi bir ücret talep etmiyor. Doktorlarda maalesef hasta ölse de kalsa da parasını alıyor. Bu nasıl bir uygulama? Bence tedavi başarısızsa en azından ücretin yarısını ya da üçte birini alsın. Nasıl olsa paramıza bir halel gelmiyor düşüncesi ciddiyeti düşürmez mi diye düşünüyorum. Ha tersten bakınca da bu tür bir uygulamada doktor müdahalede isteksiz olmaz mı?

Bu yaşıma kadar hala anlamadığım, tv'yı ve başka bir cihazı tamirciye götürüyorsun tamir ederse ücretini veriyorsun. Tamir edemiyorsa cihazı iade edip herhangi bir ücret talep etmiyor. Doktorlarda maalesef hasta ölse de kalsa da parasını alıyor. Bu nasıl bir uygulama? Bence tedavi başarısızsa en azından ücretin yarısını ya da üçte birini alsın. Nasıl olsa paramıza bir halel gelmiyor düşüncesi ciddiyeti düşürmez mi diye düşünüyorum. Ha tersten bakınca da bu tür bir uygulamada doktor müdahalede isteksiz olmaz mı?
eskiden hekimlik kutsal bir görevdi, para için değil sağlık vermek için yapılırdı. şimdi tam tersi oldu. kapıdan girdin mi seni para olarak görüyorlar hasta olarak değil.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri