HEX Oluşturmada problem

akselri

Üye
Merhabalar ben 8x96 kayan yazıyı uzatmak istedim ancak oluşan hex hatalı oluşuyor. Zira orjinal 8x96 untitled.pbp dosyasını hiç değiştirmeden hex yapınca bile orjinal hexden farklı oluyor yardım ihtiyacım var. Lütfen acil yardım

Merhabalar ben 8x96 kayan yazıyı uzatmak istedim ancak oluşan hex hatalı oluşuyor. Zira orjinal 8x96 untitled.pbp dosyasını hiç değiştirmeden hex yapınca bile orjinal hexden farklı oluyor yardım ihtiyacım var. Lütfen acil yardım

Kardeş anladığım kadarı ile komut satırlarından bir kısmını kesmiş öyle vermişler size bu yüzden komutların içinde eksik olunca hex dosyaları da farklı çıkıyor olabilir...

Elinizdeki orjinal dosya ile derlediğiniz hex dosyası sistemi çalıştırmıyor ama orjinal hex dosyası çalıştırıyor ise aklıma başka birşey gelmiyor...

Özellikle vurgulamak isterim ki biz öğrenci iken proje ödevi araştırırdık ve komple projeler olarak internete devreler koyup komutlarının bir kısmını traşlayan ve komple diye milleti yanıltan sonra da bu işi ticarete döken insanlar vardı adam yazdığı makalenin altına bir mail adresi yada msn adresi yazıyor ve siz devreyi çalıştıramayınca otomatikmen o mail adresi üzerinden o işi yapan insanla iletişime geçip pazarlığa başlıyorsunuz şeklinde insanları kandıran ve yanıltan bir çok makale program devre şeması vb şeyler ile karşılaşmışlığımız çoktur o yüzden uyarma isteği duydum Saygılarımla...
otomasyon

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri