hareketli kanallar için kablo

iso419

Üye
Arkadaşlar hareketli kanallar için dayanıklı kabloya ihtiyacım var. Sistem çok hızlı hareket ediyor. Hem encoder kablosu hemde motor kablosu lazım. Orjinal kabloları kısa sürede problem çıkarıyor. nasıl kablo almalıyım.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
kaliteli ve yumuşak olmalı ithal kabloları bir dene derim ben bazı firmalar fiyatı ucuz olsun diye kablo içindeki bakıra karışım yapıyorlar buda kırılmalara sebeb oluyor imkanın varsa kablo sistemini değiştir örneğin busbar sistemini oluştur ben mermer sektöründe görev yapiyorm su ve soğuk kabloları çok sertleştiriyor kırılmalara sebeb oluyor

PETKAB SVG KABLO

PET SERVO F
RESOLVER KABLOSU

Bi bak bakalım. Ben Petkab kablo çok kullandım (bu çeşit değil ) ama cok memnundum.
İlgililerle bir görüş istersen.

ayın iso419,
Kablo kanalınızın hareketi yatay yada dikey bükülme şeklindemi yoksa hem yatay hemde dikey bükülme aynı anda olan şekildemi bunu iyi gözlemleyin. Tek düzlemde harekete dayanıklı kablolar ile aynı anda cok düzlemsel harekete dayanıklı kablolar farklı katagorilerdedir. Birçok kablo firmasının harekete dayanıklı "robotik" kablo diye adlandırdıgı ürünler malesef cok eksenli burkulmalara dayanmıyor.Lapp Kablo ile görüşün, gerekiyorsa çağırın gelip görsünler. %100 olumlu sonuç alırsınız...

Kablo kanalı tek hareketli. yani testere ileri ve geri yatay eksende gidip geliyor. Bir süre sonra kablo damarlarından birinde sorun çıkıyor.

Lapp kabloda herçeşit kablo için seçenek var. Sistemin nasıl çalıştığını belirtirseniz size en uygun kabloyu seçerler.

merhaba arkadaşalr... forumda yeniyim.. hjareketli kablo kanalları ile ilgili bir kaç problem yaşıyorum da... robot hızlı çalıştırıldığında kırılmalar oluyoır... bende plastik yerine alüminyum yada çelik kullansam nasılk olur acaba

Lapp kablo 810P serisi iyidir. Daha iyisi Helukabel superflex

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,993
Son üye
sedat2727

Yeni konular

Geri