Hangisinin Direnci Fazla

Sende beni tanimadan konusma o zaman sana kalmadi benim durustlugumu yargilamak hic karsilasmadim sizin gibi sert insanlarla bana gule gule demissin bir yere gittigim yok bayim rahatsiz olan engel atsin bende bayilamadim zaten haydi hoscakalin cevap icin tesekkurler emek verip ugrasan herkese
formda bu şekilde birbirimizle atışmalar hiçte hoş değil. burada herkes birşeyler öğrenmek için vardır. soruları sorarken alaylı ciddiyetsiz emrivaki vb şekilde soran hiç kimse arkadaşlarımızdan istediği yanıtı alamazlar.sanki sorulan soruya cevap verme mecburiyetindeymişiz gibi baskı kuranlar soruları açık net olarak sormayan sorduğumuzda da devlet sırrı gibi saklayan çok arkadaşımız var muhalesef. bu tip davranışların ve söylemlerin burada gerçektende bir şeyler öğrenme isteğinde olan arkadaşlarımıza karşıda haksızlık yapılmaktadır. örneğin fanny arkadaşımız ta başından bir özürdilemiş olsaydı tartışma buralara kadar gelmezdi tabiiki slm

formda bu şekilde birbirimizle atışmalar hiçte hoş değil. burada herkes birşeyler öğrenmek için vardır. soruları sorarken alaylı ciddiyetsiz emrivaki vb şekilde soran hiç kimse arkadaşlarımızdan istediği yanıtı alamazlar.sanki sorulan soruya cevap verme mecburiyetindeymişiz gibi baskı kuranlar soruları açık net olarak sormayan sorduğumuzda da devlet sırrı gibi saklayan çok arkadaşımız var muhalesef. bu tip davranışların ve söylemlerin burada gerçektende bir şeyler öğrenme isteğinde olan arkadaşlarımıza karşıda haksızlık yapılmaktadır. örneğin fanny arkadaşımız ta başından bir özürdilemiş olsaydı tartışma buralara kadar gelmezdi tabiiki slm
Yazdiginiza kelimesi kelimesine katiliyorum. Ozellikle ozur konusuna. Ozur dilemek istemiyorsa bile kisi, yaptigim yanlisti demeyi bilmeli.
Yanlis yapildiktan sonra baska yanlislarla israrci olmak cozum degil sorun getirir.
Ayrica soylediklerimi yanlis anladiniz diyorsa insan bir yerde yanlis giden bir şey var demektir ve soylediklerine donup bakmalidir yanlis anlasilacak ne soyledim diye ve yine ayni yere variyoruz soyledigi seyin yanlis olduğunu kabul etmeli.
Bir kucuk ayrinti da su, hic tanimadigin insana saka yapmak risktir her zaman ve sakayi anlamasi ihtimaline karsi gelecek tepkiye hazir olup normal karsilanmali. Nasil ki tanimadigin birine saka yapmak normalse, o kisinin sakay sert tepki vermsinin de normal oldugu bilinmeli kabul edilmeli.
Saka kaldiramiyorsan saka yapmayacaksin denir.

Şakasına 60 küsür yaşındaki birisine küstah demek.:p:p:p
O kadar kendini bilmez bir gençlik yetişiyor ki kendi arasında çok samimi olan kişilerin bile birbirine zor sarf edeceği bir kelimeyi babamız yaşındaki birisine söylüyor.

60 yasinda oldugunu bilmiyordum

20 yaşında olsaydı söyler miydin? Cevabından söylerdin anlamı çıkıyor.
Bu foto sana mı ait? Sorularına erken cevap gelsin veya daha çok ödevlerinle ilgilenilsin diye başka yerden mi kopyaladın?

Evet yirmi yasinda olsaydi soylerdim ki zaten oyle zannettigim icin soyledim resim konusuna gelince hic oyle bir dusuncem olmadi emin olun hocam ben size ozelden de yazdim sanirsam

Yaptığın hatanın farkında değilsin. Burada konuşmalarına dikkat etmezsen zerre kadar yardım ve de ilgi göremezsin. Buradaki ustalar, hocalar senin gibi lafını bilmez, her istediği olmasını için annesinin yanında zırlayan çocukların istediğini yerine getirmezler.

Ben farkindayim siz merak etmeyin mesaj gitmesi gereken yere coktan ulasti benimde sabrimin bir siniri var artik

Bu forumda meslek konusmak varken bos bos seyler konusuluyor bu baslikta. Meslek adina birsey yok su an. Sadece sakacilarin ! yaptigi tartisiliyor. Burdaki insanlar vakitlerini daha dolu degerlendirmeli. Bu konunun yönetim tarafindan cope tasinmasini talep ediyorum, ki insanlar bu gereksizlige daha fazla zaman kaybetmesin.
Cevap arayan uye de googla yazsin !

Forum istatistikleri

Konular
128,350
Kullanıcılar
450,204
Son üye
Arif1221

Yeni konular

Geri