Hangi Marka Kombiyi Takmalıyım?

Ben D.D yetkili servisi olarak kesinlikle E.C.A ve ya demirdökümün sadece Nitron kombiyi almanızı tavsiye ederim. başka demirdöküm modeli sakın almayın YALOVA ÜNİVERSİTESİ YALOVA MESLEK YÜKSEK OKULU İKLİMLENDİRME öğrencisi

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
eğer çok faslasını bekliyorsanız buderus,daha orta olsun derseniz viessmann veya vailant.orta sınıf olsun derseniz baymak bortjhe veya demirdökğm derim.çok fazla kullanan var onların söylediklerine göre.bursadayım

buderus veya vailant al fiyatı biraz pahalıdır ama inan bana sorunsuz calışır birde aldığın kombinin cift esanjorlü olmasına dikkat et
yani sicak suyu kullanırken ıstmada yapa bilsin

merhaba benim avuver marka kombim war çok kötü degil ama sıcak musluklardan sıkala çok yaşıyorum neden acaba şimdiden tşkler

hocam kombi dedim mi en baba 2 marka var
1-Buderus akıllı kombi
2-Vısman
gerisi dırı vırı bunlardan şaşma made in germany

bizim eski evimizde 4 milyara almıştık viesman kombi saat gibi çalışıyordu. ama şimdi yeni evimizde eca marka var hiç memnun değilim daha dün servis geldi Bakım yaptı 60 tl aldı.... :( :(

BUDERUS :) fiyat biraz yağlıdır ama temiz maldır ;)

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri