Hangi Klimayı Almalıyım??

Arkadaşlar herkese merhaba,

Antalya'da yaşıyorum ve 1 ay önce klimam bozuldu artık sıcağa dayanamadığım için acil olarak bir klima almam gerek. Klimanın bulunacağı oda yaklaşık 18 metrekare olacak. Sade o odayı soğutması benim için yeterli. Birkaç klima arasında kararsız kaldım ama. Toshiba klimalar çok ilgi çekici geliyor. Tavsiyeniz varsa değerlendirebilirim https://www.alarko-carrier.com.tr/tr/kategori/klima

Bir de daikin klimalar güzel duruyor onlar arasında da tavsiyeniz varsa çok makbule geçer https://www.akrep.com/beyaz-esya-ve-ev-aletleri/klima

herkese çok teşekkürler

Bütçeniz var ise toshiba daiseki alın.

confickerbelasi

Profesyonel Üye
Arçelik'ten şaşma toshiba falan filan hikaye...

LUTFiBEY

Katılımcı Üye
Arkadaş bana güven. Bir ay daha
Sık dişini.
Çünkü 60 gün sonra soba satın alacaksın.İyi bilirim. 10 Kasımı geçtiğinde Akdeniz Bölgesi yağmura gebedir. 10 Aralık'ta ise yorganları mecbur çıkartırsın.

Konu Sah
O
Arkadaş bana güven. Bir ay daha
Sık dişini.
Çünkü 60 gün sonra soba satın alacaksın.İyi bilirim. 10 Kasımı geçtiğinde Akdeniz Bölgesi yağmura gebedir. 10 Aralık'ta ise yorganları mecbur çıkartırsın.
Hocam gelecek yıla da yatırım olsun diyorum aslında malum fiyatlar artıyor. Toshiba daha öne çıkıyor benim için şu an yukarıda bir arkadaş arçelik demiş yarında ona bakacağım

Toshibaya hikaye diyen birine ilk defa rastladım. Ne diyelim enteresan

Her yerde arçelik servisi var ama hepsinin işi başından aşkın. Arçelik servisliği açan kısa zamanda paraya para demiyor çünkü klimaları sürekli arızaya gebe şahsen 3 para vermek taraftarı değilim. 6 senedir arçelik ve daikin servisiyle çalışıyorum. Arçeliktekilerle çok samimi oldum çünkü neredeyse her hafta çağırıyorum daikin servisindekileri ise hiç tanımıyorum çünkü adamlar sadece temizlik bakımına geliyorlar.

Sponsor Bağlantı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
112,056
Kullanıcılar
412,065
Son üye
Kadir karagöz

Yeni konular