Habor cnc sogutma sistemi

iyi çalışmalar arkadaslar ben habor cnc yag sogutucu su sogutucu hakkında teknık destege ihtiyacım var ben klima sistemleri yapmaktayım bu işi ögrenmek istiyorum
işin mantıgını bılıyorum ama nasıl yapabilirim bana yardımcı olacak bır arkadasım varmı acaba

0534 679 99 41 benım numaram yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba,
Habor marka sistemler için epeyce süre müdahalelerde bulundum.Sistemin en önemli kritiği kontrol üniteleridir.Soğutma yapısı ise standart yapıdadır.Beslemelerinin japon trifaze(3*200volt)olması ise onarımlarda trafo kullanmanızı gerektirmektedir.Son dönem cihazlarda ise biraz daha kendilerine özgü yapı sergilemişlerdir.İşin temelini kavramak için tatbiki olarak çalışmanız lazım.İstanbulda bulunan yakınım olan bir firma yardımcı olacaktır.Telefonla ulaşırsanız size yardımcı olabilirim.05071481307 Ercan SEZER [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,325
Kullanıcılar
450,167
Son üye
oygg

Yeni konular

Geri