kompazasyon yardım

teknik_man

Üye
s.a. arkadaslar. benım derdim kompazasyonun mantıgını bır turlu anlayamamak. gercek anlamda tum kompazasyon ile ilgili yazıları teknık bılgılerı herseyı okuyom arastıryom bızzat kompazasyon panosunun bakımıda yapyorum ama nedir bu kompazasyon mantık olarak anlamıyorum. ve ozellıkle kompazasyonda resımlı olarak baglantı seması varmı panoya baglantı bı kondansatoru neye gore baglayıp tanıtyoruz. genel olarak cok bılgı sahıbı oldum ama mantıgı anlamadığım ıcın bunları kullanamıyorum bu konuda yardımlarınızı beklıyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
s.a. arkadaslar. benım derdim kompazasyonun mantıgını bır turlu anlayamamak. gercek anlamda tum kompazasyon ile ilgili yazıları teknık bılgılerı herseyı okuyom arastıryom bızzat kompazasyon panosunun bakımıda yapyorum ama nedir bu kompazasyon mantık olarak anlamıyorum. ve ozellıkle kompazasyonda resımlı olarak baglantı seması varmı panoya baglantı bı kondansatoru neye gore baglayıp tanıtyoruz. genel olarak cok bılgı sahıbı oldum ama mantıgı anlamadığım ıcın bunları kullanamıyorum bu konuda yardımlarınızı beklıyorum.

aşadaki linkte resimli olarak hazırladım kondansatörlerin tanıması ise reaktif güç kontrol rölesi tanır sen bağlamayı öğren gerisini sonra yardımcı oluruz

https://www.kontrolkalemi.com/forum/kompanzasyon/25451-resimli-kompanzasyon-semasi.html#post139140

çok işime yaradı. tesekkur ederm. sımdı daha ıyı anlayabılyorum. ihtiyacım olan bunun gıbı bıseydı.

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri