GSM Modülü Yardım

Dostum kendini fazla yorma bu tür entrikalarla. Senin ne olduğun anlaşıldı. Çalışmaz dediğin mal vidioda da gördüğün gibi çalışıyor. Hani çalızmazdı, hani bir kereden sonra dururdu. Ne oldu e. Sen yorum yazmadan da
söyleceklerini az çok biliyorum. Sana dünyanın en iyi çalışan cihazını da getirsek odun benim odunum der başka bişey demezsin. Bağanazlıkla bakacağın belli belli, besbelli. Bir defa senin takdir kabileyetin yok denecek kadar az.O yüzden senin ne dediğinin benim için pek bi önemi yok. Kaç tane mesajında prensipliyim dediğin halde ilkesiz olduğunu ortaya koydun.Dedinki benim ilkem bu tür insanlardan uzaklaşmak dedin, ondan sonra bir ton
laf ettin. Dediğin gibi birisi olsan en azından bir daha bu konuda konuşmazdın.

Sen hedef saptırıyosun. Önce iftira ediyosun sonrada teliti benmi üretiyorum diyosun. Teliti sen üretmediğin halde toz kondurmuyosun. Ama siemensi üretmediğin halde olmadık iftiralar atıyosun. Kullandığını söylüyorsun ama daha içerisine program atılmadığını bilmiyorsun. Bu da senin bu ürünü bilmediğini açıkça ortaya koyuyor. Baş ağrıtırmış... Bir mal bende baş ağrıtmıyor sende ağrıtıyorsa bu senin beceriksizliğindendir. Başka değil. Seninle artık uğraşıpta zaman kaybetmeyeceğim.Senin ben ne olduğunu anladım. Burda avazın çıktığıncada bağırsan senin
güvenilirliğin kalmadı.

Form sakinlerinden bu tür konulara girmek zorunda kaldığım için özür diliyor

bu polemiği daha devam ettirmeyeceğimi bildirmek isterim.

Takdir "kontrolkalemi" üyelerinindir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Doğru söylüyorsunuz artık fazla söze gerek yok herkes gördü ve neyin ne olduğunu anladı rahatladı.Teşekkürler video çekip koyduğunuz ve bizi kırmadığınız için.

Ucuz dedik de okadar da değil. 120 TL olan gsm modem. Onun fiyatı 500TL.

Çünkü PLC zaten tek başına kdv falan 200 TL'ye yakın.

Mikroişlemcili 3 giriş 3 çıkış cihaz isteyen olursa onun fiyatı da 250 TL olur.

o kadar ucuzluktan bahsetmişsiniz tolga264'ün yaptığını pahalı bulmuşsunuz ne oldu şimdi anlayamadım tüm çalışır sistemin ucuzluğu nerede kaldı, emeğinize saygı duyuyorum ama sizin devre çalışıyo diye MAIN_LOOP'un dedikleri gereksiz mi yada yanlış mı? her müteahhit ev yapıyo ama hepsi depreme dayanmıyor. tabi ki gereksiz fazla para vermek ahmaklık ama yine de "ucuz etin yahnisi" deyimini hatırlamak gerek. sizin cihazdaki işçiliğe ve montaj yapısına bakılınca zaten MAIN_LOOP'un söylediklerini gerçekleştiremiyecekmişsiniz gibi duruyo.

Efendi mesajları okuda ondan sonra buraya yorum yaz. ben kimsenin yaptığının fiyatı hakkında bir şey demedim. Tolga bey daha ucuz yaptım dedi bende getir senden alalım dedim. Çok basit bir olay.

MAİN_LOOP mesnetsiz dediklerini ben eleştirdim. Yoksa elbette her çalışan devre kaidelere uygun olmayabilir.

Sizin bu işçilik ve montaj dediğiniz ürün hangisi. Siz neden bahsediyorsun.

Senin MAİN_LOOP olabileceğin de aklıma gelmiyor değil. Üye olmuşsun gelip ilk mesajınıda bu konuya yazmışsın.

Manidar.

Fotoyu halen çekemediniz mi? Ne zor işmiş.

Yok dostum. Ürün orda duruyor. Açık seçik gözüküyor. Kartın rötgenini mi çekeceksiniz.

git de üyelik tarihime bak, kullanıcı resmine o resmi boşa koymamışsın anlaşıldı kaç tane cihaz var senin videodaki dandik cihaz işte sanki bana uzay mekiği....

Dostum ne demişler:" Kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş" hesabı. Sizin gibi anlayışsız insanlara

laf söyleyerek kendimi düşürmeyeceğim. Benim taliplilerim bana yeter.

uzay mekiği ya onun için ulaşılmaz doğru, senin taliplilerinden buradakilere ne, garipler işte neye bulaştıklarını bilmiyorlar ki

truvadc altı üstü kaliteli bir foto istedik, makinam yok, çevremde kimsede yok dediniz, akılmı verelim, yolunuzun üstünde bir fotoğrafçı esnafa girin rica edin çekip versin size yayınlayın mı diyelim, yani röntgen falan ne demek istiyorsunuz, size kim birşey söylese hemen tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz, anlayışlı olduğunuzu düşünüyorsanız bunuda tartışma mevzusuna çevirmeyin, bu iş uzarsa benim tek anladığım reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşündüğünüz olacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri