GSM Modülü Yardım

Konunu tamamını okumadım ancak paket haliyle 100-150 USD civarında satılan hırsız alarm cihazlarında benzer özellikler fazlasıyla var. önce kardesimin cep telefonunu çaldırıyor sonra benim telefonumu. isterseniz polisi falan arıyor. Mesaj atıyor VS . Bizdeki sabit telefon girişli sanırım GSM girişli olanlar da vardır.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
selam arkadaşim piyasayı kasıp kavuracak üründen bahsedıyorsun özelliğini fiyatını soylede bızde boşa kürek çekmıyelım iş yapacak cihazdır emınım bızımde işimiz gorulsun uç gundur cevap vermıyorsun gorelım bakalım ha ilk etapta uygunsa fiyatı 20 adet sıparışım olacak iyi çalışmalar
sevgili truvadc oncelikle iyi calismalar ve basarilar dilerim. Su siralar elektronik camiasi gsm modul uzerine cok fazla basari kaytetti hepimizin bildigi uzere. kontaklar kondu konusmalar yapildi ve daha bir suru ozellik eklendi. gsm modulludenildiginde profosyonellerin bildigi gibi akla ilk olarak telit marka gelir diger modullerde iyidir fakat telit basarili bir urundur hele birde bu modulu Main_loop a verirsen harikalar cikartabilir. sana tavsiyem main_loop un tavsiyelerini dinle. ben dinledim ve su siralar piyasayi kasip kavuracak bir urunum var (designed by the Main_loop) ve bir cok islemi yapabiliyorum sorunsuz bir halde ustelik maliyetide cok uygun sade bir devre. tekrar iyi calismalar dilerim

Sevgili tekin; urun sahada kullanilmaya basladigi gunden bu yana siparis aliyorum sadece bugun 20 adet siparis geldi yil sonuna 1000 i gecmeyi hedefliyoruz uzucu olan su ki; size urun veremem bu kalite bir gsm modul gormek sizleri uzebilir :) bu arada urun satlik degil kaskolu bir bicimde kiraliktir.musterilerimiz sim karti verir biz de onlara ucretsiz urun veririz bu uygulama bir ilk olmakla birlikte urune ne kadar guvendigimizinde kanitidir. keske size hemen cvp verebilseydim ama cok yogun bir tempo calismaktayiz. iyi calismalar dilerim...

yaptığın cihaz ne işe yarar nasıldır gormesemde helal olsun tebrık ederım ben gsm modullu kumandayı 5 yıldır yapıyorum senede 300-400 uzerıne çıkamadım imalat + pazarlama işide mükemmel sanırım bende fiyat uygunsa faydalanmak ısterdım ama nasıp ben kendı tasarımıma devam edeyım :)sizden bana fayda olmayacak tekrar tebrık ederım başarılar dılıyorum

Piyasayı kavuran cihazın detayları:
Taksi kullanıcılarının taksi çağırmak amacı ile kullanabilecekleri ve taksi müşterisi ile taksi durağı arasında kamuya açık olan yerlerde sesli olarak taksi durakları ile iletişim sağlayabileceği çağrı sistemini taksicilere ulaştırabilmek.
Bol kazançlar

merhaba tolga bey sızınde dedığınız gıbı RF modülden bahsedıyor arkadaş piyasayı kasıp kavuracak gsm modullu kontrol sistemı deyınce doğrusu bende talip oldum benım yaptığım cihaz muşterılerıme pahalı geliyor sizin sistemıde duşundum ben çiftçi kesımıne iş yapıyorum çiftçide akıllı telefon var kısıtlı ikincisi çiftçi motorunu çalıştırınca haberdar olmak ıstıyor benım gsm modullu sistemde gerıye mesaj çağrı yapabılıyor ama ılerde sizinle çalışacağım bırkaç bölge var oldukça yakın mesafelerde dalgiç motorlar var örnek bir köyde 150 adet trafo var sizin sistemı oraya koyarsam hem motorlarını çalıştırsınlar hem alarm olarak kullanılabılır
Piyasayı kavuran cihazın detayları:
Taksi kullanıcılarının taksi çağırmak amacı ile kullanabilecekleri ve taksi müşterisi ile taksi durağı arasında kamuya açık olanyerlerdesesli olarak taksi durakları ile iletişim sağlayabileceği çağrı sistemini taksicilere ulaştırabilmek.
Bol kazançlar

sizinle calismaktan mutluluk duyarim. Bu yil eskisehire tayinim cikarsa insallah farklı işler yapabiliriz.

hayırlısı tolga bey inşallah dıledığın tayın gerçekleşir :)benım oğlumun tayınıda malatyaya çıktı orada yalnız daha bekar gıtmeyı duşunuyorumda teklif oğlumdan gelsın dıye bekliyorum:)
sizinle calismaktan mutluluk duyarim. Bu yil eskisehire tayinim cikarsa insallah farklı işler yapabiliriz.

Arkadaşlar Telit GL865 modül aldım fakat bir türlü pic ile haberleştiremedim. forumda verilen linklr ölmüş yardım pls.

merhaba tolga bey sızınde dedığınız gıbı RF modülden bahsedıyor arkadaş piyasayı kasıp kavuracak gsm modullu kontrol sistemı deyınce doğrusu bende talip oldum benım yaptığım cihaz muşterılerıme pahalı geliyor sizin sistemıde duşundum ben çiftçi kesımıne iş yapıyorum çiftçide akıllı telefon var kısıtlı ikincisi çiftçi motorunu çalıştırınca haberdar olmak ıstıyor benım gsm modullu sistemde gerıye mesaj çağrı yapabılıyor ama ılerde sizinle çalışacağım bırkaç bölge var oldukça yakın mesafelerde dalgiç motorlar var örnek bir köyde 150 adet trafo var sizin sistemı oraya koyarsam hem motorlarını çalıştırsınlar hem alarm olarak kullanılabılır

rf modulden bahsetmiyor telit gl865 dual ile yapılan taksi çağrı sisteminden bahsediyor. cihaz üzerinde 2 adet kuru kontak, optik girişler, sıcaklık,nem sensörü, çalınmaya karşı temper switch, lipo pil ve şarj devresi, güneş enerjisi ile şarj, 1w audio amplifier ve hoparlor var. müsteri zile basıp taksicinin yada kayıtlı olan kişinin cebi çalmaya başlıyor. meşgule atıyor ve zilde yeşil led yanıp sönmeye yani çağrı iletildi bilgisi görünüyor. taksici isterse zili arıyarak müşteri ile sesli görüşmede yapabiliyor. bunun yanında bir takım değişik amaçlar için tasarlanmış donanımlarıda var fakat ticari gizli olduğundan burada açıklayamıyorum.

- - - Updated - - -

birde cihazda bir jpeg kamerada var ve çekilen fotoyu mms ile başka uzak bir noktaya gönderebiliyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri