GSM Modülü Yardım

daha 3 saat önce kamera görüntüsünü mms ile transfer etmeye çalıştığım sim900 kendi kendine birden şebekeye register olmamaya başladı. hattabir sorun varmı derken elimdeki telitgl865 e taktım simi 5 saniyede registered. birde sim900 evboard çok güzel dizyn edilmiş bir kart 4 katlı ve emek harcanmış bir kart. aynı şekilde mc imiş simcom muş hikayedir eşşeğe altın kaplama pad yapsan yine eşşek işte. telitte sadece yeni firmware beklentimiz var tek sorun gl865 mms göndermiyor.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ne demek daha kaliteli bir resim ekleyemiyorum, mahrumiyet bölgesindemisiniz elbet yakınınızda birinde vardır bulup çekip yollayın bir inceleyelim şu cihazı.

MAİN LOOP sen busun işte. Kendi malını göklere çıkartırsın, başkasının malına da

iftira etmekten aşağı durmazsın. Bu düşünce basit insanların düşüncesi. Hayatta karşıma

bu tür insanlar çok çıktı. Kendini yüceltmek için başkasını aşağılamak.

Zannederlerki karşımdakini aşağılarsam kendim yükselirim. Bu düşünüce ile

bu insanlar hattızatında kendi aşağılıklarını ortaya koyarlar da bunun farkında bile değillerdir.

Dostum kendimde iyi makina yok. Yanımdaki arkaşlarınkide bundan daha iyi değil. Hemen bulup

çekemem. Bakayım öyle birisi denk gelirse çeker koyarım sende incelersin.

Delilli diyorsunuzda siz kendiniz delilli bir fotoğraf veya video koymamışsınız eleştiri yapanlar nasıl delilli eleştiri yapacak ve burası bir mahkeme felan mı delil diyorsunuz düşünceleri yazmak gayet doğaldır.Sizde buna normal olarak karşılık verebilirsiniz.Siz böyle diyorsunuz ama böyle değil,işte videosu bu böyle çalışıyor deseniz anlayacağım sizi.İftira atıyorsunuz felan diye tepki verilir mi?

O zaman işkembeden sıkmadan diyeceksinki ben bunun çalışmasını görmek istiyorum arkadaş şuraya bir vidiosunu koyarmısın.

Bende eldeki imkanlar ölçüsünde bunu yapacağım. Adam doğrudan bu çalışmaz diyor geçiyor. Bende soruyorum delilin ne diye.

Kusura bakmayında bilgin olmayan birşey hakkında atmasyonlarda bulunmak düşünce değildir.

iyi ozaman soakaktan geçende gelsin burda düşüncesini paylaşsın. Böyle şey olurmu? Buraya ne işe

yaradığı belli olan hangi malzemenin kullanıldığı belli olan bir ürün konulmuş. Bu ürünüle ilgili

bilinmeyen bir yön varsa bu nedir diye sorarsın. Meydanı boş buldum diye atamazsın. Bu bu sitenin

kalitesinide düşürür.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cihazinin calisan bir videosunu koyarmisiniz urunu almak isteyenler bir fikir edinmis olur

Yalnız yorumu yapan sokaktan geçen biri değil.Bu zamana kadar yaptığı paylaşımlardan veya yardımcı olduğu konulardan bunu rahatlıkla görebiliyoruz.Siz anlamamakda ısrar ediyorsunuz bence.Biz demeden video'yu koymanız lazım.Madem bir ürününüzü tanıtacaksınız videosuz bu iş olmaz bunu sizde bende herkesde biliyor.

Dostum bu ürün tek başına çalışan bir ürün değilki vidiosunu koyayım. Ne demişim

UCUZ GSM MODEM demişim. Hani baskısını sorarsın, datasheeteni sorarsın anlarımda vidiosunu

ne yapacaksınız. Bu gsm modem. Siz ne istiyosunuz anlamadımki. Durağan bir şeyin vidiosunu ne

yapacaksınız.

Neyse size bu modülle yaptığım sms cihazını tanıtayım.

CEPTEN SMS İLE CİHAZ KONTROLÜ VE BİLGİ ALMA
http://www.youtube.com/watch?v=CINxXGzubyM&feature=youtu.be

devamı:

http://www.youtube.com/watch?v=CINxXGzubyM&feature=youtu.be

Burada kontrol ünitesi olarak pic yada atmel gibi mikroişlemci değil PLC

kullanıldı. Amacı ise bir fabrikada çalışacağı için parazitlerden etkilenmemesi,

için. Tabiki mikroişlemcilide düşünülebilir. Ozaman ebatta küçülür. Maliyette düşer.

video daki cihaz 120TL dimi?

Ucuz dedik de okadar da değil. 120 TL olan gsm modem. Onun fiyatı 500TL.

Çünkü PLC zaten tek başına kdv falan 200 TL'ye yakın.

Mikroişlemcili 3 giriş 3 çıkış cihaz isteyen olursa onun fiyatı da 250 TL olur.

:D

şimdi oldu işte videoyu isteyen arkadaşlara teşekkür ederim.

takke düştü kel göründü...

MAİN LOOP sen busun işte. Kendi malını göklere çıkartırsın, başkasının malına da

iftira etmekten aşağı durmazsın. Bu düşünce basit insanların düşüncesi. Hayatta karşıma

bu tür insanlar çok çıktı. Kendini yüceltmek için başkasını aşağılamak.

Zannederlerki karşımdakini aşağılarsam kendim yükselirim. Bu düşünüce ile

bu insanlar hattızatında kendi aşağılıklarını ortaya koyarlar da bunun farkında bile değillerdir.

Dostum kendimde iyi makina yok. Yanımdaki arkaşlarınkide bundan daha iyi değil. Hemen bulup

çekemem. Bakayım öyle birisi denk gelirse çeker koyarım sende incelersin.

Evet artık itiraf etmeliyim. yıllarca gizledim. teliti ben üretiyorum. bu yüzden bu kadar savunuyorum. benim cihazımı alın lütfen benim cihazımı alın. geçenlerde samsungta firmasıda geldi zaten evde çay kahve içtik dedimki sizde gms modem işine girin yok dediler sen varken bize düşmez dediler. saygılı çocuklar zaten note 2 felan benim sayemde üretildi.yakında note3 çıkıcak içinde telit var. hemde 120tl he ama içinde plc var parazit yapmasın internete girerken çok parazit oluyor. (inan bana nolur gerçek bu söylediklerim)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri