güvenlik rölesi

arkadaşlar acil stop,ışık bariyeri,çift el butonu,kavrama valfleri bobin röleleri,kam mili sensörlerinin rölelerini emniyete almak(kontak yapışması,kısa devreler,kopukluklar..)istiyorum fakat bunu güvenlik rölesi ile yapmak istiyorum marka,giriş sayısı kullanışlılık anlamında yorumlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz.Şimdiden teşekkürler..

pillz de emniyet plc şeklinde çözümleri var diğer ürünlerinde bir yada iki durum kontrol edilebiliyor sayın i.tandoğan diğer ürünlerine daha bakamadım ama sanırım pillz en uygun ve güvenli ürün.

Pilz en uygun ve Standardizasyonu çok iyi olan bir şirket.
Siemens Prufied Water sisteminde kullanmıştım. Önermem, çünkü 2 sen içinde arızalandı.

emniyet rölesi denince pilz en basarılısı 2.ihtimal dusunursen sick marka emniyet grubu gelir siemensi tavsiye etmiyeceğim çünkü kontak sayısı az ve daha pahalı(acil stop rölesi için) hepsini kullandığım için aralarında karsılastırma yapmak cok ta zor olmuyor:)))

sick marka flexisoft a baktım programı güzel kullanışlı fakat kullanımı hakkında fazla bilgim yok genel bağlantılar ve çalışma mantığı hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirlermi ?

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri