Güneş panelleri sigortası ve röle - acil destek

hsynkzc

Üye
Arkadaşlar ben bir projede güneş paneli ve şarj kontrol cihazının arasına 30A dc sigorta şarj kontrol cihazı çıkışına 15 a dc sigorta koyacağım ama bu tarz ürünleri bulamadım yardımcı olurmusunuz ?
birde bu devrede 12 v 30 A röle kullanacağım ama bu röleyide seçemedim ne tür röle kullanacam, çık kapalı mantığı ile paneli ve motorun dinamosundan genel enerjiyi röle sayesinde devreye verecem. röle enerjili iken biri enerjisiz iken diğeri ?

Arkadaşlar ben bir projede güneş paneli ve şarj kontrol cihazının arasına 30A dc sigorta şarj kontrol cihazı çıkışına 15 a dc sigorta koyacağım ama bu tarz ürünleri bulamadım yardımcı olurmusunuz ?
birde bu devrede 12 v 30 A röle kullanacağım ama bu röleyide seçemedim ne tür röle kullanacam, çık kapalı mantığı ile paneli ve motorun dinamosundan genel enerjiyi röle sayesinde devreye verecem. röle enerjili iken biri enerjisiz iken diğeri ?
https://www.solarfirsat.com/dc-sigorta-gunes-enerjisi32-amper-250-volt-pmu465

yukarıdaki linkte Dc 32 amper sigorta var.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,021
Son üye
eimqoeL

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri