Güneş Paneli sistem kurulumu yardım

Çok doğru söylediniz ama 5 kv inverter için 48 volt akü grubu gerekiyor,
100 amper grup tavsiye edilmiyor.
200 amper 48 volt akü grubu yapsak mübarek araba parası kadar tutuyor.
Vatandaş ne yapsın bu memlekette birşey yapmak isteyenin hevesi kursağında kalıyor.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar 365gün kullanıcak bir yer için mptt cihaz kullanmak daha mantıklı olur invertor olarak tomatech orbusten mexsundan şaşmayın akü olarakta orbus ritar pantec kullanın tabi ki alıcağınız firmalarda çok önemli eğer sistemi yaptıracak olan arkadaşlara daha iyi yardımcı olabilirim

size katılmıyorum buzdolabı ve çamaşır sistemi olucak sistemde panel yetmez
ve kurduğunuz sistem bana göre verimsiz 1kwlik üretim var ama tüketimi hesaba katmıyorsunuz gündüz buzdolabı çamaşır makinesi vs çalışacak bu aküler nasıl sarj olucak gece de çalışacak sürekli kullanım olacağı için mppt cihaz almanızı tavsiye ediyorum pahalı gelirse extra mpptt takılabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…