Gündüz Led Far Tesisatı

Günaydın. İlk önce minik ampülleri açtığımız
Kısa far değil. Park lambası ( şoför jargonunda" küçükler" diye adlandırılır). Hani önce onu yakmadan farlar yanmaz. Önlerde " 5 watt T10" diye geçen ampullerdir sizin araçta.

Günaydın.

İlk önce minik ampülleri açmayı sağlayan sokete bağlı (+) ve (-) kablo var bu kablonun (+) kısmına sarı kabloyu T konektör ile bağlayacağım doğru mu anladım?

Doğru anladınız.Eliniz de bir güç kaynağı var ise, 2 de ampul montajda önce evde demosunu yapın emin olun sonra bağlayın

Doğru anladınız.Eliniz de bir güç kaynağı var ise, 2 de ampul montajda önce evde demosunu yapın emin olun sonra bağlayın

Ben kağıt üzerinde çizeyim size gösteririm öyle güzel olur.

Son sorum olacak: “sarı kabloyu” arabanın sağ ve sol minik ampülleri besleyen iki tane ayrı soket var ve her iki (+) kabloya mı yoksa sadece bir tanesini besleyen (+) ampülün kablosunun sadece (+) kısmına mı bağlayım?

Böyle çizdim doğru olmuş mu?
F5FFE384-3473-4788-8DE9-60A0EB82A514.jpeg

Önceki foto eğri çıkmış düzeltip gönderdim.
5D4CF428-28DF-469C-9A53-E1A5CF29D4AA.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sadece ikisinden birinin artısına bağlamanız yeterli. Evet resimdeki gibi

Teşekkür ederim sağolun. Bunun dışında aracın önüne elektromanyetik park sensör montajıda yapacağım. Renault Forum sitesinde oluyorum genelde bağlantıyı yapınca ordada paylaşıcam sizede aracın son halini gösteririm.

Benim aracımda Renault Grand Scénic 2012. Foruma geleyim bari :)

Son düzenleme:
Gelirseniz konuşuruz ordada. 1-2 ay sonra montaja başlayacağım çok faydalı bilgiler paylaşıyo arkadaşlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri