Güç anahtarı güç kapatmıyor

Belki çok basit bir soru olacak ama affedin. Cam sigortalı bir güç anahtarı bağlantısı yaptım. 220v bağladım. Anahtarın ışığı yandı. Sorun yok ama hem kapalıyken hem açıkken fazda enerji var. Neyi yanlış yapıyorum? Kablolarla birşey beslemedim. Boşta test ettim.

60CB273F-FEDA-45AD-92CA-346C42230D67.jpeg

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
her zaman dediğim gibi AC ile aram hiç yok, bu değiştirme işini yaparken genelde eskiye bakarak yapardım. kaynak makinelerinde. bazen direkt bağlı gelirdi. araya anahtar girerdim. böylesini pek hatırlamıyorum ama şalteri açtığında ışığın yanması lazım değil mi? nötrle fazın yerini altta köprü yaptığın yerde değiştirip denedin mi? en fazla sigorta atar. ama dediğim gibi AC bana uzak yap ta demem yapma da. tercih senin.

Belki çok basit bir soru olacak ama affedin. Cam sigortalı bir güç anahtarı bağlantısı yaptım. 220v bağladım. Anahtarın ışığı yandı. Sorun yok ama hem kapalıyken hem açıkken fazda enerji var. Neyi yanlış yapıyorum? Kablolarla birşey beslemedim. Boşta test ettim.

Ekli dosyayı görüntüle 95778
Bağlantıları söküp anahtarın giriş, çıkış, lamba uçlarını ölçerek tesbit edin.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri