gökdelenlerin elektrik tesisatı?

Sn:aksates

İştemiş olduğun projeyi forum mensubu arkadaşlarımızdan daha iyi faydalanması açısından yeni bir konu başlığı altında paylaşıma açtım bilgine.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...-katli-binanin-komple-elektrik-projeleri.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
TEKNİKADAM iki adet 11 katlı ve 2 asanasörlü projeni indirmiştim daha önce ama benim sorduğum daha yüksek (11 kat normal bir bina sayılır buralarda) binaydı ...yardımcı olan arkadaşa ve paylaşımın içinde sana tşk ederim....

mesafe ne kadar uzunsa kesit artar . nasıl evlerde en az 2x6 mm kullanıyorsak bu işlerine de belli tekniği olsa gerek

Arkadaşlar 35 katlı bir binada 7 katta bir pano sayaç pano odası oluşturulmuş,şimdi bu pano odasının her kata koyabilirmiyim,yada her 7 katta panoları ayırabiliryim,Sayaç odası en az kaç sayaç olmalı ?

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri