Frekans

Beyler size ve bilginize ihtiyacım var sizden ricam ben bobinle manyetik alan oluşturup transistör üzerinden frekans sürüyorum bi cihaz yapıyorum ama burdaki sorun kablo kırılıp kısa devre oluyo ve transistör şişiyo patlıyo bunu nasıl engellerim yardımlarınız için teşekkürler ♥️

Anlatmak istediğiniz pek anlaşılır değil. Probleminizi şema, fotoğraf vb. ile destekleyerek anlatmaya çalışın.
Şema yok şimdi şöyle AC de faz nötr çakıştığında kısa devre olduğu da sigorta atar frekansdada kısa devre olduğunda sistemi kapatmak için ne yapabilirim teşekkürler😊

Frekansta kısa devre olmak ne demek? Yapmaya çalıştığınız cihazı, ne yapmaya çalıştığınızı detaylandırmazsanız yardım alamazsınız.

Şema yok şimdi şöyle AC de faz nötr çakıştığında kısa devre olduğu da sigorta atar frekansdada kısa devre olduğunda sistemi kapatmak için ne yapabilirim teşekkürler😊
güzel insan, elektrik bilgin ne düzeydedir acaba? hani açık devre kapalı devre nedir biliyorsun umarım...

Frekansta kısa devre olmak ne demek? Yapmaya çalıştığınız cihazı, ne yapmaya çalıştığınızı detaylandırmazsanız yardım alamazsınız.
Piezo diski frekans girişleri birbirine değiyor
güzel insan, elektrik bilgin ne düzeydedir acaba? hani açık devre kapalı devre nedir biliyorsun umarım...
Abi elektrik bilgimin iyi yada kötü olması senin için bi anlam ifade etmez açık devre kapalı devreyide bilip bilmemem senin için bi anlam ifade etmez ben öğrenmeye çalışıyorum ya yardımcı ol yada yazma üslubunu biraz sevmedim
Ha bide açık devre kapalı devreyide biliyorum sen rahat ol♥️

Piezo diski frekans girişleri birbirine değiyor

Abi elektrik bilgimin iyi yada kötü olması senin için bi anlam ifade etmez açık devre kapalı devreyide bilip bilmemem senin için bi anlam ifade etmez ben öğrenmeye çalışıyorum ya yardımcı ol yada yazma üslubunu biraz sevmedim

Şema çizmeyi bilmiyorsan bari resmini çek gönder. :)

Forum istatistikleri

Konular
128,192
Kullanıcılar
449,967
Son üye
Gokhanttu

Yeni konular

Geri