Fransız Malı Elektrik Malzemelerini Kullanmıyoruz...

Bu boykota fransız kalmıyoruz...

Umarım bizim firmalarımız da, bu durumu iyi değerlendirir ve alışkanlıklarımızı değiştirmemizde yardımcı olur...

Örneğin "KAEL YETKİLİSİ" forumumuzda aktif olduğu ve bizlere cevap verebileceği için "KAEL"i ele alalım...
Bu başlık altına hiç yazmamış. Muhtemelen, yanlış anlamalara yol açmamak için yazmadı...

Dilerim ki; "Ar-Ge faliyetlerimizi daha da geliştirip, ürün gamımızı genişleteceğiz. Teknik öğretmen okullarının ve bazı pilot meslek liselerinin atölyelerine, ürünlerimizi ücretsiz gönderip eğitime destek olacağız. 24 saat faal teknik destek hattı oluşturacağız. Fiyatlarımızı en makul seviyede tutacağız," vs. vs. benzeri bir destek çıkışları olabilir...
Belki de "bunları zaten yapıyoruz, ancak daha da ileri seviyelere taşımak için, daha çok çalışacağız" diyebilir...

Elbette bu temennilerim tüm şirketlerimiz için... Bizim onlara, onlarında bize ihtiyaçları var...
Saygılar...

Selamlar
Kusura bakmayın eskisi gibi sürekli forumda yokum malum iş güç.Meslek liselerine ve mesleki eğitim merkezlerine elimizden geldiğince yardımda bulunuyoruz.İyi çalışmalar dilerim.

Fransız parlementerler, mum diktiler...

Herşey devletten beklenmez... Bizde tavrımızı göstermeliyiz !!!
Gösteremezsek, diğerleri de cesaret bulup, kimbilir daha neler isteyecekler...

Yönetici arkadaşlardan istirhamım olacak,lütfen şu fransız mallarının ! markalarını ana sayfamızda simgeleri ile beraber devamlı (en az 2ay) yayınlayın ve hepimiz bunları iyi tanıyalım.Mallarını da almayalım, bunların dini imanı para değilmi,şeytan azapta gerek :)

arkadaşlar fransız malzeme almıyalım tamam da ben arabayı napacam...307 bi aydır satamıozda...

Sözde değil özde uygulayarak yapalım arkadaşlar yoksa bu ........ Adamlar yarın birgün başka bahaneler uydururlar cebimizedeki olmayan paradan vazgeçtik hepimizi borçlu çıkarırlar

bizim protestomuz 1-2 hadi diyelim 3 hafta ondan sonra fransız kalıyoruz . bu yüzdende uzun vadeli proğram ve stratejilerimiz yok amacı olmayan amaçsızlardan olmayalım . fransız marka ürünlerden bundan sonra almamayı vede isteyen müşterilerilerimizede yerli ve uzakdoğu muadili ürünlerden satmayı tercih ediyorum .

Schneider Electric, pazarına girdiği ülkelerden kazandığı ile tekrar o ülkedeki paralel firmaları satın alır. Metesan, PKS ve diğerleri gibi...

aldığı o firmaları kapatıp herkesi kendine mahkum ediyor ve piyasayı istediği gibi parmaklarında oynatıyorlar (schneider - renault -carrefour ) mahallede bakkal ve küçük esnaf kalmadı .

Abb fransız demedim ben zaten.abb isviçre menşeili.. Isviçre ermeni diasporasını ilk kabul eden ve soykırım yasasını şu anda uygulayan tek avrupalı...

Hangi ülkenin ekonomisi daha fazla zarar görür acaba?

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,021
Son üye
eimqoeL

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri