Fan motoru ihtiyacı

Ekteki fan motorlarına toplu olarak ihtiyacımız vardır. elinde olan veya uygun fiyata toptan verebilecek firmalar varsa alabiliriz.

Ekli dosyalar

hazreti google amcaya sordun mu?

Bizim çalıştığımız bir kaç firma var. Google da genel olarak bunları gösteriyor ve yüzde 80 oranında yurt dışı firmalarına yönlendiriyor. Amacımız iç piyasada bulunabilirliğini araştırmak ve elinde fazla olup da işine yaramayan kişilerden de tedarik etmek.

Bizim çalıştığımız bir kaç firma var. Google da genel olarak bunları gösteriyor ve yüzde 80 oranında yurt dışı firmalarına yönlendiriyor. Amacımız iç piyasada bulunabilirliğini araştırmak ve elinde fazla olup da işine yaramayan kişilerden de tedarik etmek.
aradağım makineyi ben de çinde buldum satın almak istediğimde satışı yapan şirkete yönlendirdi.bir kaç çin firması daha var alibaba(express) gibi çalışıyor hem 1. el hem de 2. el satıyor biraz daha araştır derim

serkan_48

Profesyonel Üye
Bu iki üründe piyasada bol bulunan ürünler diye biliyorum.

Aradığınız adet nedir? iki motor ve fan için ?

c.berkan

Profesyonel Üye
aradağım makineyi ben de çinde buldum satın almak istediğimde satışı yapan şirkete yönlendirdi.bir kaç çin firması daha var alibaba(express) gibi çalışıyor hem 1. el hem de 2. el satıyor biraz daha araştır derim
Şimdi Alibaba ya vergi geliyormuş 22 dolar dan yüksek tutar daki satışlardan vergi alınıyormuş şimdi bu kanun değiştirilecek deniliyor
yüzde 80 oranında yurt dışı firmalarına yönlendiriyor.
Şuan bu tür ürünlerde üretim yapan yerli firma yok denecek kadar az belki de hiç yok çin sayesinde burada üreten bulsanız bile fiyatı Çin ürünlerinden pahalıya gelecektir ki siz anladığım kadarıyla ucuz olsun istiyorsunuz