Fabrikasyon CNC makinası

Elimde yabancı imalat(Tahmini USA) bir CNC Makinası var ve bunu çalıştırmak istiyorum ancak sanırım eksiklikleri var, yardımcı olabilecek arkadaşlar beni yönlendirebilir mi ?

Son düzenleme:
Markası nedir?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Maalesef marka bilmiyorum sadece motorların üstünde ki etiketler var.

Tasarımcı arkadaşlara faydalı olabilecek ve fikir verebileceğini düşünüyorum.

Markası o kadar önemli değil aslında. Eğer varsa sürücüsünün üstündeki model numarasından kullanım kılavuzunu bulup ayarlarını yapabilirsiniz. Fotoğraflardan sadece 3 eksenli bir router olduğu anlaşılıyor.

Öncelikle ilginize teşekkür ediyorum, sürücü vb. başka bir şey yok aslında bunu çalıştırmak için ne yapmam gerekir. Sadece bu parça var ekstra bileşen yok adaptöre bağladığımda sadece tek motor çalışıyor.

Tüm elektronik ekipmanın fotoğraflarını çekip (model numaraları görünecek kadar yakın) eklerseniz daha iyi olur.

küçük yazı yazmak için gravür makinesine benziyor.

Öncelikle ilginize teşekkür ediyorum, sürücü vb. başka bir şey yok aslında bunu çalıştırmak için ne yapmam gerekir. Sadece bu parça var ekstra bileşen yok adaptöre bağladığımda sadece tek motor çalışıyor.

Surucusu olmadan calistiramazsin. Motor kodlarına gore sürücülerini alman lazim ondan sonra çalıştırabilirsiniz.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Mevcut motorlar bunlar var, durdurma sınırı için swichler , bir elektronik devre ile LPT print kablo bağlantısı ile 3 lü yuvarlak jacklı bir güç kablosu mevcut,
Bu durumda çalıştırmam için gerekenler sürücü ve parçalar ne olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri