Evden elektrik projesi çizebilecek eleman arıyorum

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ @ h o t m a i l . c o m ekleyın goruselı boslukları sılersınız herturlu elektrık projesı çizilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba size yardım edebilirim hem çizim işi hem emoyla ilgili herhangi bir sorunda ek olarak size yardımcı olabilirim Libyadaydım bir kongre merkezi için orda bulunuyorduk As Buıld çalışmalarını yaptım İşten sonra eve gittiğimde vakit geçirecek birşeyler arıyorum.Şu an özel bir şirkette çalışıyorum.Elektrik Mühendisiyim SMM ve topraklama belgelerim mevcut İlgilenirseniz yardımcı olmaya çalışırım.. @emo.org.tr den bana mail atabilirsiniz
Kolay gelsin..
Lütfen forumda e-mail adresi paylaşımı yapmayınız.Gerekli başvuruyu özel mesaj ile yapınız.

ewt ben yapabılrım anlaşirsak neden olmasın abicim msn adresim @hotmail.com
Forumda e-mail adresi paylaşımı yapmayınız.Gerekli başvuruyu üyeye özel mesaj atarak yapınız.

bu evde proje çizme olayı hala geçerlimi şuan kendim aktif proje çiziyorum sadece projeyle kalmayabilir keşif ve güncel piyasa fiyatlarından teklif hazırlayabilirim

0541 418 xx xx

@gmail.com

Forumda e-mail ve telefon numarası paylaşmayınız.Konuyu açan üyeye özel mesaj gönderiniz.

Ben elektrik-elektronik mühendisiyim ne tür çizim yazılım istediğinizi açıklarmısınız konuşmak isterseniz 0554 267 86 36

ben elektrik elektronik mühendisi son sınıf ogrencisiyim daha oncede proje cizdim suan boşum okuldada boş vaktim oluyor degerlendirirseniz sevinirim prooje çizebilirim sizin için garanti [email protected] adresim ve 5425461237 tlf cvp atarsanız sevinirim

merhaba serdar bey eğer hala böyle niteliklere sahip birini arıyorsanız size yardımcı olmaktan memnun olurum... yaşadığım şehir İstanbul. zaten serbes piyasada bu konuyla içli dışlı oluyoruz... eğer görüşmek isterseniz özelden telefon numaramı verebilirim...

Merhabalar,

ilanınızla ilgileniyorum. Tecrübelerime buradan bakabilirsiniz.

Saygılarımla
Tolgahan KILIÇ

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri