ev prizleriyle haberleşme

Benim oturduğum sitede bu sistem kullanılıyor,apartman girişlerinde elektrik ana hattında cihaz bağlanıyor.650 daire elektrik prizlerinden ortak internet kullanıyoruz.prize adaptör gibi küçük bir modem takıyorsunuz ve bütün prizlerden interneti kullanıyorsunuz.yanlız sistem o kadarda güzel değil,elektrik parazitlerinden çok etkileniyor,apartmanda biri prize matkap vb şeyler takıp çalıştırınca veya apartmanda eski bir çamaşır makinası falan çalışırsa internet kesilebiliyor.O yüzden ben ve biçok kişi apartman girişlerinden dairemize kablo çektik ve router ile daire içi kablosuz kullanım yapıyoruz.elektrik modemlerini geri verdik.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
evdeki tüm prizlereden internete girilebiliyor mu bu uygulamayla? eğer giriliyorsa herkes gibi bana da lazım

evdeki tüm prizlereden internete girilebiliyor mu bu uygulamayla? eğer giriliyorsa herkes gibi bana da lazım
Bizim dairelerde 3 faz besleme var ve internet 1 fazda,bütün prizleri internetin olduğu faza bağlayıp evin herhangi bir prizinden internete girebiliyorsun.Aynı evde olmanada gerek yok,dediğim gibi 44 daireli 15 blok toplam 650 daire bunu şu anda kullanıyor ve bütün prizlerde internet var.oturduğum sitenin web sitesi TOK0 HASANAA 2.BLGE YNET0M0 WEB S0TES0

Son düzenleme:
metronet ti sanırım bu şekilde internet sağlayan firma

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri