Ev alarm sistemi

lmspay

Üye
Arkadaşlar merhabalar malum ulkede can guvenligimiz yok denecek kdar az . Evlere takılan hirsiz alarm sistemleri tamamen caydirici midir .???

..kameraların alarm sisteminin caydırıcılığı vardır ama sağlam bir kapın yoksa bir işe yaramaz..kameralar sonradan yakalanmayı sağlayabilir..

cezalar caydırıcı değilken kamera alarm durduramaz diye düşünüyorum. evde ziynet ve nakit bulundurmamak en doğrusu. gündüz vakti kapıyı kırıp giriyorlar bir kişide hayırdır demiyor. şans artık

bir gün 2 aile çok çocuk asansörde mahsur kaldık. kapıyı duvarı yumrukluyoruz alarma basıyoruz bir allahın kuluda çıkıp ne oldu demedi. asansör kapısını parçalayıp çıktık bir şekilde. sonraki gün kimse duymadımı diye sorduk, meğer herkes duymuş ama hırsız zannedip korkmuşlar o yüzden çıkmamışlar :) şahit yazarlar diyerek poliside aramamışlardır artık şaşırmadık

..kameraların alarm sisteminin caydırıcılığı vardır ama sağlam bir kapın yoksa bir işe yaramaz..kameralar sonradan yakalanmayı sağlayabilir..

Ornek veriyorum biz evdeyiz iceri hirsiz girse bile alarm sistemi sayesinde uyanacagiz yada hirsiz alarmi görüp eve girmekten vazgeccek yalnısmi düşünüyorum

Düşünce doğru alarm sistemini sadece hirsizlik olarak düşunmeyim diger yönlerini can güvenliğini unutmayın

Düşünce doğru alarm sistemini sadece hirsizlik olarak düşunmeyim diger yönlerini can güvenliğini unutmayın

Yani gaz yangin vs bunlardan bahsediyosunuz. . Hocam bsey sorucam bir evde kisinin pir sensorunden kacma ihtimali varmıdır egilerek vs vs

Yere konuma ürüne ve montajı yapan kişiye göre değışır. Dogru ürün ve doğru montaj ile mümkün değil (ürün arızası)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri