Ev İnternet problemi

Modeme giden kablo ile elektrik kablolarının yan yana olduğu yada aynı boru içinden geçtiği bir yer var mı?
Kablo binanın dış cephesinden yukarı çıkıyor balkondan içeri giriyor borudan geçmiyor

Hocam sorun santralde kaynaklanıyor eminim. Teknik ekip gelmişti iç tesisat ve modemle alakalı sorun elektrikçi çağırın demişler bende gittim hatta modem de ölçüm yaptım sorun yok zaten kabloda yeni gibiyidi. Benim düşüncem tabki herzamanki gibi ekip gekir çok uğraşamazlar elektrikçi çağırın derler sorumluluğu almazlar. Santralin içi gerçekten çok kötü durumdaydı hatta yalnışlıkla başka kullanıcıya ait internet hattını kopardım neyim nereye gittiği belli değil etiket yok bişey yok ben yine de arıza kaydı oluşturdum bakalım yarın büyük ihtimalle gelirler bizzat ben ilgileneceğim sabırsızlıkla bekliyorum

arıza ekibi gelsin , santral sizin hattınızdan ve sizin hattınız daire girişi kablosundan ( santral ) test etsin sanki modem orada gibi
veya siz modeminizi indirin santrala ve notebook ile bağlantı hızınızı kontrol edin .

Son düzenleme:
Evet bende öyle düşünüyordum ekip gelince uygularım artık bakalım ne olacak. Bilgilerimi paylaşırım sizlere

Evet bende öyle düşünüyordum ekip gelince uygularım artık bakalım ne olacak. Bilgilerimi paylaşırım sizlere

stabillik için çözüm değil .
o an bir yolu çözüyorlar sonra gene aynı
hayırlı ise düzelir .
server değiştiriyorlar gece genellikle
interneten firmanın bana özel sayfasından takip ettim
hiç modem kapanmadı reset atmadım
bir gün baktım 7 kez sanki reset atılmış sanki
saatlerde belli.

Firma server değiştirse bile internet gitmemeli yada DNS ayarlarını değiştirse de sonuç olarak firma bunu neden yapabilir ki

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri