ETS 3 Programı

cakir

Üye
Merhaba arkadaşlar,

ETS 3 Programı kullanımını anlatan döküman ya da videolar varsa paylaşırsanız çok memnun olurum.
Teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşım çok zor değil valla döküman yok ama biraz kurcala öğrenirsin, Markanın ürün database import et,sonra yeni proje aç,sağ tuş add device de cihazı ekle,cihazın üzerine gel sonra sağ tuş -download de ve program ind adress seç cihaza adres ver,daha sonra tekrar cihaza sağ tıkla edit parameters de ve parametreleri düzenle ,sonra tekrar download debunuda yükle cihaza böyle kurcala 5 günde temelini kaparsın çok detayı yok zaten.Herkese hayırlı kandiller hayırlı cumalar.

Slm uzun zamandır benim de üstünde durduğum bir program bulursanız ve paylaşırsanız sevinirim.

ETS3 hakkında döküman v ETS3 setup dosyasını paylasabilirseniz cok guzel olur...

Forumda daha önceden verilen yanlış başlık altında verilmiş. Verilen ETS3 kullanım kılavuzu değil ABB firmasının AB/S cihazının programlama kılavuzudur.

Metin bey uyarınız için teşekkürler iş yerinde linki açamadığım için yanılmışım.

Aksi bey bundan 2-3 ay önce hatırlarmısınız bilmem staj yerimdeki bilg. kullandığım için neredeyse bir uyarı almadığım kalmıştı ( ob bilgisayarı size çalışın diye verdiler sitelere girin diye değil gibi şeyler yazıldı) öyle bir hatırlatmak istedim işyerinizdeki bilgisayar herhalde bu siteye girin diyedir belki kesin öyledir kesin:)

Aksi bey bundan 2-3 ay önce hatırlarmısınız bilmem staj yerimdeki bilg. kullandığım için neredeyse bir uyarı almadığım kalmıştı ( ob bilgisayarı size çalışın diye verdiler sitelere girin diye değil gibi şeyler yazıldı) öyle bir hatırlatmak istedim işyerinizdeki bilgisayar herhalde bu siteye girin diyedir belki kesin öyledir kesin:)

Sayın selcukeem92 20-07-2012 başka bir üye tarafından yazılan mesajı bize mâl etmeye çalışıyorsunuz fakat yönetim tarafından size karşı hiçbir şekilde bu tip bir mesaj yazılmadı. Konuları kişiselleştirme ve konu ile alakasız mesaj yazarak polemik oluşturma huyunuzdan vazgeçmediğiniz sürece bir çok defa daha forumdan uzaklaştırılırsınız. Bu mesajımı da polemik amaçlı yazdığınız mesajlarınıza son vermeniz yönünde bir uyarı olarak algılayabilirsiniz. Polemik amaçlı mesajlarınızın devamı halinde sizi yine bir süre dinlendirebilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri