Eplan p8 2023 ce ve teknik karakteristlikler değişmiyor

Fotoda özellikler kısmı genel olarak gözüküyor. Bu durumda görüntülenen CE de değişiklik yapamazsınız. Tam CE de değişiklik yapabilirsiniz. Önceki mesajlarınızda genel özelliğini kapattığınızı yazmışsınız ama sorunun sebebi düzenle bölümündeki genel özelliğinin aktif veya pasif olmasına bağlı. Bu özelliğe kısa yol ataması yapılmışsa siz fark etmeden bu özelliği aktif ediyor olabilirsiniz
O özelliği pasif ettim değişmek istiyorum tamam diyorum değiştirmiyor. Ekran sanki yenileniyor gibi oluyor. Orijinal sürüm kullanmıyorum bu arada. Program kapatıp açıyorum düzeliyor zaman geçtikten sonra kilitleniyor gibi oluyor ama çizim yapabiliyorum cihaz ekleyebiliyorum.

Son düzenleme:
Aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm bulamadım bazen değiştirebiliyorum bazen değiştiremiyorum

Aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözüm bulamadım bazen değiştirebiliyorum bazen değiştiremiyorum
Galiba sorun programın kendisinden kaynaklı stabil çalışmadığı için bu problem olabiliyormuş. Ben sildim bu sebepten dolayı

Bende kullanamıyorum kaldırıcam 2022 yi indirip onu kullanıcam

Arkadaşlar 2023 galiba sıkıntılı. Lisanslı olmasına rağmen Katmanlar yönetimini açamıyorum. Çok ilginç

1695903145010.png
Resimde bulunan kısımdaki tiki kaldırmanız gerekmektedir sorun buradadır.
Arkadaşlar 2023 galiba sıkıntılı. Lisanslı olmasına rağmen Katmanlar yönetimini açamıyorum. Çok ilginç
Yok başka birşey verdır üstad seninkinde.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri