eplan 8 in türkçe yamasını arıyorum

yürekten katılıyorum

ya daha yok mu bunun türkçe yaması e plan 8 in?arkadaşlar, Allah rızası için bi yardımcı olun ing de olmuyor almanca ya napacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?

syınmadmemed aklınıza takılan bı nokt avarsa bana ozel mesaj atın bıldıklrımı soyleyeyım ogrenene kadar nende baya bı cabaladım halan bı noktasını cozemedım ama...

arkadaşlar eplan p8 1.7.12 nin büyük kısmı türkçeleştirilmiş yaması mevcut ( kendi imkanlarımızla) ama siteye nasıl yüklemem gerektiğini bilmiyorum.yardım ederseniz upload etmeye çalışırım.

merhaba ben biraz arastirdim türkçe yama yok. ama türkçe kullanma klavuzu var forumlarda bakarsaniz bulabilirsiniz.

Arkadaşlar Merhaba

Bende araştırdım bulamıyorum. Fakat kendim Türkçeleştiriyorum.benim ingilizcem var bilmeyenler için bu projeyi geliştiriyorum. Biraz sabrederseniz yakında Açıklayacağım.

Bunun yanı sıra Sitede çok şahit oluyorum. Schneider, Siemens, Abb malzemelerinin veritabanları yokmu vs.. okuyorum. ben bunuda asla ve asla bulamadım. Kendim geliştiriyorum. Çok kapsamlı bir malzeme veritabanı oluşturuyorum. Hatta daha sonraki zamanlarda yeni malzeme çıktığı zaman kolaylık olsun diye yazılım geliştirdim. Siz sadece excelde yeni malzeme ekliyorsunuz Eplanı açıyorsunuz malzeme kendiliğinden eklenmiş oluyor. Herşeyi yaptım ve hazırladım.

Sadece şu aralar bol bol malzeme giriyorum Schneider ve Siemens olarak giriyorum Haberiniz olsun. Çok yakında açıklayacağım.

eplan Türkçe yama ve malzeme verini tabanı oluşturma çalışmanızı paylaşacakmısınız

Arkadaşlar Merhaba

Bende araştırdım bulamıyorum. Fakat kendim Türkçeleştiriyorum.benim ingilizcem var bilmeyenler için bu projeyi geliştiriyorum. Biraz sabrederseniz yakında Açıklayacağım.

Bunun yanı sıra Sitede çok şahit oluyorum. Schneider, Siemens, Abb malzemelerinin veritabanları yokmu vs.. okuyorum. ben bunuda asla ve asla bulamadım. Kendim geliştiriyorum. Çok kapsamlı bir malzeme veritabanı oluşturuyorum. Hatta daha sonraki zamanlarda yeni malzeme çıktığı zaman kolaylık olsun diye yazılım geliştirdim. Siz sadece excelde yeni malzeme ekliyorsunuz Eplanı açıyorsunuz malzeme kendiliğinden eklenmiş oluyor. Herşeyi yaptım ve hazırladım.

Sadece şu aralar bol bol malzeme giriyorum Schneider ve Siemens olarak giriyorum Haberiniz olsun. Çok yakında açıklayacağım.
[MENTION=88038]ricetyx[/MENTION] 10 ay olmuş konu ile ilgili paylasım yapmayacakmısınız ? :)

Evet bitirdim :) ama çok fazla kapsamlı oldugu için ticaretini yapmayı düşünüyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri