eplan 8 in türkçe yamasını arıyorum

alp1971

Üye
slm arkadaşlar e plan 8 i indirdim kurdum fakat ingilizcem yetmiyor lütfen türkçe yama hakkında yardımcı olurmusunuz

selamlar arkadaşlar bu eplan 8 i nerden nasıl full buluruz netten bildiğiniz biyer varsa paylaşırmısınız.

arkadaslar ben e planı hıc kullanmadım sızce hangı serısınden başlım . otomatık kumana çizimlerınıiçin için kullanıcam . ekts yetmıyo artık .

benimde ingilizcem az ama bu meslek artık ingilizce şart abi hepimiz kendimizi daha da geliştirmeliyiz.

ya bu tarz programların türkçe neden yok türklere karşı bir protesto olarak görüyorum ben bu olayı

cofaso 6.1 kullan arkadaş. O türkçe. Diğer programlar yurt dışında hazırlandığı için doğal olarak almanca ve ingilizce.

Bizde en iyi yapıulan şey konuşmak
Bu programın türkcesi neden yok, Türkleri adamdan saymıyorlarmı felan falan
Bir ülkende lisanslı program kullanan sayısı bir elin parmaklarını geçmiyorsa.
Bir ülkenin insanları bir şeyler geliştirmip dünyaya bilim adına yardımcı olmuyorsa
İngilizceyi turist tavflama aracı, bilgisayarı oyun, interneti chat alanı olarak görüyorsa
Yamasını bile nasıl yaparız diye değilde varmı yaw diye arıyorsa o ülkeyi o ülkenin insanlarının tutumlarından ötürü 2. sınıf olarak görürler.
Arkadaşlar aramızda eminim çok zeki arkadaşlar vardır.Eminim zorlarsa bizim Yazılım Mühendislerimizde daha iyilerini yapabilirler.Ama lütfen bazıları gibi bir programı türkceleştirip adını da değiştirip türkce mühendislik planlama programı diye satmasılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri