Endüstriyel Robotlar Hakkında Bilgi İsteyenler

Merhaba

IRB 6600 robotlarında tam olarak öğrenmek istediğiniz konu nedir ?

iyi çalışmalar

merhaba ben 6600 kullanıcısıyım simulasyon programı arıyorum yardım edersen sevinirim

arkadaşlar bana endüstriyel robotlar hakkında dergide veya her hangi bir yerde çıkmış makale lazım.yardımcı olursanın çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Dik işlem, Yatay işlem, Otomatik Tornalarda Nokta Vuruş Markalama - Mikro Perküsyon Teknolojisi
Mikroperküsyon Teknolojisi ile Saniyeler İçinde Entegre Markalama
dikislem.jpg
mikroperkusyon1.jpg

İşlem Sırasında Markalama. Gravostar markalama takımlarıyla parçalarınızı otomatik olarak markalayın.

Takip eden manuel markalama ihtiyacını ortadan kaldırır.
Üretim maliyetlerini düşürür.
Ürün kalitesini arttırır
İşlem güvenilirliğini arttırır. (Arzu ettiğiniz kaliteyi tüm parçalarınızda tutturabilirsiniz)
Üretim sürenizi kısaltır.

[size=12pt]Markalama Örnekleri:[/SIZE]
gravostar_Musterbeschriftung-Flansch.jpg
gravostar_Musterbeschriftung-Radialbeschriftung.jpg
gravostar_Musterbeschriftung-Wellendurchmesser.jpg

[size=12pt]Mikroperküsyon prensibinin açıklaması[/SIZE]
Engraving’in tersine mikroperküsyon talaş kaldırmaz. Hedeflenen malzeme hassas olarak sıkıştırılır. Bu markalama ucunun yukarı aşağı salınma hareketiyle gerçekleşir. Darbe kontrol biriminin tüm fonksiyonel elemanları Gravostarın içindedir.
Hava veya soğutma sıvısı akışı başladığında markalama ucu 300hz ile salınmaya başlar.Bu salınım frekansının anlamı markalama nokları birbirlerine o kadar yakındır ki, artık birer nokta olarak algılanamazlar.Markalamanın çevresini oluşturan sürekli çizgiler meydana gelir.

Mikroperküsyon takımlarımız basınçlı hava veya dahili soğutma sıvısından tahrik alır.Dahili soğutma sıvısından tahrik alan takımlar genellikle dik işlem merkezlerinde ve otomatik tornalarda kullanılır. Basınçlı hava ile hareket ettirilen takımlarsa engraving makinaları ve özel uygulamalarda tercih edilmektedirler.

Mikroperküsyona alternatif olarak çizik takımları (Scratch Tool) ve Roller Embossing takımları kullanılır. Bu takımların uç aktivasyonu için hava veya suya ihtiyacı yoktur.
scratch.jpg
gravostar_2.jpg

Ürün videoları ve detaylı bilgi için Aksan Teknik Mühendislik Sitesine girebilirsiniz.

Aksan Teknik Mühendislik Gravostar Markalama Takımları

sayın yamso bu cihaz çok iş görür beğendim

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri