En iyi kondansatör sizce hangisidir?

En iyi kondansatör sizce hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    465
kondansatör seçimi için güzel bir anket olmuş.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
tabiki ABB

öğrencilik yıllarımda pano imalatı yapan bir firmada staj yapmıştım ve o zamanda ufak bir bilgim var. siemens genel anlamda küçük kondansatörlerde sıkıntı olsada iyi bir markadır. sorun yaşandığını gördüm o tarafıda ayrı bir konu.

circutör bu konu üzerine yoğunlaşmış bir firma ve diğer siemens shneider gibi firmalara fason üretim yapmakta bu yüzden kompanzasyon ve enerji verimliliğinde atbaşı gider.

Biz de Electronicon var. Sağlam kondansatör. Alman malı, kondansatörü tamamıyla üreten tek firma.

listede schneider yktur ama güzel kondanstatör oluşabilecek harmoniklerde toprak ark direnci var anlık harmonikte toprak ark direnci olmayan kondanstatörler patlıyor buna ünlü markalarda dahil ama schneider de direnç patlıyor ve oluşabilecek ikinci harmonikte kondanstatör bozuluyor saygılar.

Shreem kondansatörleri kaliteli ve fiyat olarakta cazip .

Forum istatistikleri

Konular
128,470
Kullanıcılar
450,419
Son üye
kadak

Yeni konular

Geri