En iyi kondansatör sizce hangisidir?

En iyi kondansatör sizce hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    465

isa42

Üye
en iyi kondansatör sizce hangisidir

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Şu ana kadar kullandıklarım arasında ( asgari 10 çeşit ),sıfır hata ile Merlin Gerin.

(1) roe dir çünkü dyna cord ev allenhead zeck bunu kullanıyor (2) elna dır pıoneer marantz teac vs markalar bunu kullanır bende bunları kullanır bunları biirim philips ide unutmamak gerek crestaudio nun tüm modelleri philips kullanır

yaa kaliteli markalar zaten belli ama pahalı entes in yeni kondansatörleri nasıl acaba bilen varmı? kullanan oldumu?

Ede kapasitörün monofaze tüplerini kullandım hiçbir sorun yaşamadım bugüne kadar. Shreem kondansatörleri de tavsiye edebilirim. Shreem kapasitör Hindistan imalatı ve dünyanın en iyi OG ve AG kapasitör üretim şirketlerinden biri.

deşarj dirençleri içerisinde bulunduran ve alt gerilim üst gerilim çalışma bandı geniş tutulmuş kondanstör bana göre iyidir.
Çalışma ısı aralığı da önemli bu noktada

fiatına göre RTR kondansatörler fena değil..pek sorun çıkartmıyor..

arkadaşlar ben 12 yıldır tık demeden çalışa 2 marka biliyorum merlingerin ve cırcıtor kesinlikle tavsiye ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri