Emekliye Göre İş Yokmu?

eminkrts

Üye

niye emeklilere göre ek iş bulunmuyor :)

Son düzenleme:
gençler zor iş bulurken emekliye nasıl ek iş bulunur bilmemki

Emeklilere göre Tatil köylerinde, turistik otellerde elektrik, elektronik, mekanik vs. ne iş verseler seve seve yaparız :)

Yapı Denetim organizasyonu,emekliler için uygun bir çıkış yoludur.

Yapı Denetim organizasyonları mühendis arıyor ..... biz okeye devam :)

emeklıye iş neden olmasın yıllarca emek verdığın mesleğınle ılgılı iş olmazmı mutlaka vardır pazarlama işi yaparım arabam var dersen iş bulunur pazarlama konusunda gençlere taş çıkartır emeklıler gençler kusura bakmayın:)serı imalatını yaptığım cıhazları değişiklık olsun dıye pazarlamaya çıktım :)hoşumada gıttı çunku tasarladığım cıhazı benden ıyı anlatan yıne ben neden iş çikmasın bu yaz yıne çikacağım gayette guzel oluyor hem para kazanıyorum hem azda olsa tecrubemı paylaşiyorum

Gönül ne kahve ister ne kahvehane ''Gönül sohbet, ister kahve bahane'' misali, Buraya yazı yazan ve ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkür eder, herkese bol kazançlı, hayırlı işler dilerim :)

:)usta yakınız kutahyadaymışsın kahvede ne işin var yaw kutahyada dalgiç kullanan çiftçi yokmu ben gıttım kurban öncesı tavşanlı organızeye bir depo kontrol taktım hatta eskışehir kutahya arası bır köy içme suyu deposuna kumanda taktım :)kafalar uyuşursa yengeden ızın koparırsan takılalım ege bolgesıne:)

yakında kutahyaya geleceğim goruşelım usta

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri