Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var lütfen yardım

Fatih4071

Üye
merhaba forum sakinleri benim bir sorum var şuan kontrol ve otomasyon teknolojisi ikinci sınıf öğrencisiyim
şu an engelimden dolayı hiç kimse beni herhangi bir işe almıyor..
fakat babam yakın zamanda emekli olucak ve ordan gelen parayla bir iş kuralım diyor

benim sorum ise şu ben tek başıma ne iş yapabilirim otomasyon alanında tek başıma kurabileceğim işler nelerdir çünki tecrübe için bile iş bulamıyorum.. kendimi hangi alanda yetiştirmeliyim işin öncelikle tek kişilik olması benim için önemli teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba engelinin durumuna göre değişir. Ülkemiz şartları engelsizler için bile çok iyi değilken, engelli olanlar için en iyi sen biliyorsun. Otomasyon dalında en fazla PLC programlama üzerine yoğunlaşıp bir şeyler belki yapabilirsin. Ama fazla bel bağlamanı istemem. Tavsiyem iş kuracaksan cep telefonu, PC, tablet vs. tamiri tek başına yapabileceğin işlerdir. Ana gelir kaynağı olarak sadece bunları yapabilir, eğer istersen yan kol olarak otomasyon dünyasına hizmet vermeye çalışabilirsin.

Cep telefonlarına uygulama yazma üzerine çalışabilirsin. Çoğunlukla işe gitme diye bir derdin olmaz.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri