eliwell 902 termostat ayarları 37,4 -37,7 çalışması lazım yardım

ahmet003

Üye
eliwell 902 termostat ayarları 37,4 -37,7 çalışması lazım yardım

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Siz bu cihazı kuluçka makinasında ısıtma fonksiyonundamı kullanacaksınız?

Eğer öyle ise ,

Set tuşuna 5 saniye sürekli basınız.

Gelen parametrelerden aşağıdaki verdiğim değerleri ilgili bölümlere giriniz.

CP klasörüne giriniz altında şu parametreleri ,

diF = 0.3
HSE = 40
LSE = 0
HC = H
Ont = 1
OFt = 1
dOn = 10
dOF = 1

diS parametrelerine giriniz altında şu parametreleri,

ndt = Y
dro = 0

Parametrelerini ayarlayınız. Parametrelerden çıkmasını bekleyiniz. Çıktıktan sonra set tuşuna bir kere basarak cihazın çalışmasını istediğiniz maksimum sıcaklığı giriniz.

Test çalışmasını yapınız. Kurguda sorun yoksa istediğiniz gibi çalışacaktır. Ayrıca bu ve detaylı bilgiler için http://www.etkintekniksogutma.com.tr/image/data/sablonlar/902.PDF adresindeki Türkçe dökümanı inceleyebilirsiniz.

Siz bu cihazı kuluçka makinasında ısıtma fonksiyonundamı kullanacaksınız?

Eğer öyle ise ,

Set tuşuna 5 saniye sürekli basınız.

Gelen parametrelerden aşağıdaki verdiğim değerleri ilgili bölümlere giriniz.

CP klasörüne giriniz altında şu parametreleri ,

diF = 0.3
HSE = 40
LSE = 0
HC = H
Ont = 1
OFt = 1
dOn = 10
dOF = 1

diS parametrelerine giriniz altında şu parametreleri,

ndt = Y
dro = 0

Parametrelerini ayarlayınız. Parametrelerden çıkmasını bekleyiniz. Çıktıktan sonra set tuşuna bir kere basarak cihazın çalışmasını istediğiniz maksimum sıcaklığı giriniz.

Test çalışmasını yapınız. Kurguda sorun yoksa istediğiniz gibi çalışacaktır. Ayrıca bu ve detaylı bilgiler için http://www.etkintekniksogutma.com.tr/image/data/sablonlar/902.PDF adresindeki Türkçe dökümanı inceleyebilirsiniz.

evet abi kuluçkada kullanıcam

herkese merhaba
elimde bir adet dijital termostat var bir adet duy ve güç girişi için fiş bu termostatı nasıl bağlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim işin içinden çıkamadım bağlantı şemasını anlayamadım bu işlerde pek bilgim yok hangi kabloyu nereye renk olarak anlatırsanız sevinirim
20160418_215327.jpg
20160418_215505.jpg
20160418_215729.jpg

Merhaba, bağlantıları şu şekilde yapacaksınız.
1. Fişten gelen kablonun bir ucunu 1 ve 3 numaralı klemenslere
2. Fişten gelen diğer kablonun ucunu 4 numaralı klemense
3. Duydan gelen kablonun bir ucunu 2 numaralı klemense
4. Duydan gelen diğer kablonun ucunu 4 numaralı klemense
5. Ntc nin bir ucunu 5 numaralı klemene
6. Ntc nin diğer ucunu 6 numaralı klemense bağlayacaksınız.
Not : Fotoğraflarda ntc bağlı gibi gördüm. Eğer bağlı olan o kahverengi iki kablo ntc (sensör) ise öylece kalsın. Kolay gelsin

Sayın @ali_OZTURK

Sayın acaroz'un mesajına ek olarak bende görsel olarak eklemek istedim. Kabloları iki renkli yaptım. fiş ve lambayı temsili olarak koydum. Umarım sizin için anlaşılır olmuştur.

1.jpg

Çok teşekkürler serkan_48

Forum istatistikleri

Konular
128,400
Kullanıcılar
450,293
Son üye
dersdersders

Yeni konular

Geri