elektrikmi, elektronikmi olmalı tercihim

UVEYS

Üye
arkadaşlar bugünkü şartlarda elektrik bölümümü daha rövanşta yoksa elektronik bölümümü tecrübeli arkadaşları paylaşıma davet ediyorum.(siz bugün yenşi başlasaydınız hangisini tercih ederdiniz)

tabiki elektrik (yüksek gerilim and yüksek akım) ;)

EĞer yÜksek gerİlİm falan Üzerİne ggereklİ bİlgİ ve İlgİye sahİpsenİz elektrİk seÇİn derİm,

ne olursa olsun Şantİye elektrİĞİne bulaŞmayin.(en az Ücretİ alir, en Çok ÇaliŞir, 15 gÜnde bİr İzİ yaparsiniz, İŞÇİlerle uĞraŞmasi da cabasi)

ama elektronİk seÇersenİz masa baŞi ÇaliŞir,siniz ve dÜzenlİ bİr İŞİnİz olur........

Elektriksiz birşeyler olmuyor;şaka biryana.Ben yine de E L E K T R İ K derim.(Eğitim sistemimiz ilköğretimden seviye,kapasite,beceri tespitinde değerlendirmeler yapılsa idi),bugün Elk.Tekns.nin enaz Elk.müh. kadar bilgisi olurdu.Şayet Bölgende elektrik seminerleri olupta takip edersen Prf.Dr İsmail KAŞIKCI Hocamızın eğitim seminerlerini kaçırmamanı tavsiye ederim.

paylaşımınız için teşekkür ederim

elektrik elektronik mühendisliginde okuyorum 2.sınıfta bölüm olarak elektronik seçsem ve okul bitiminde yüksek gerilim sertifikamı alsam elektrik mühendisinin yaptığı tüm işleri yapabilirmiyim?

elektrik daha kolay , elektronik için çok çok fazla çalışman lazım.

hangi üniversitenin elektrik giriş puanı elektronik giriş puanından yüksek ki ? gerisini sen anla artık

tek kelıme elektrık hersey R-S-T bitiyor:)

ben elektronik mezunuyum ama şimdiki aklım olsa elektrik bölümünü seçerdim

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri