Elektrikli süpürge motoru

sromax

Üye
Merhaba değerli büyüklerim benim evimde Bosch logo marka elektrikli süpürgem var motoru arızalandı fotoğrafta 1 yazan makinann orijinal motoru foto 2 deki motor ise markayı yazınca çıkan motor anlamadığımdan soruyorum gövdesi biraz farklı duruyor bu cihazın ama taksam bir sıkıntı yaşarmıyım şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• IMG_0837.png
    IMG_0837.png
    349.8 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0837.jpeg
    IMG_0837.jpeg
    127.2 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0836.jpeg
    IMG_0836.jpeg
    122.3 KB · Görüntüleme: 27
Uymaz.
Emici gövdesi hava sızma kauçuğu uymayacaktır.
Titreşim önleyici deliklere denk gelmeyecektir.
Pervane yuvası çapı faklı olduğu için yuvada sorun olacaktır.

Muhsin bey, beyaz eşya teknik servisim var; Bosch marka ürünlerine ''universal'' hiçbir parça uymaz.
Selametle.
İlandaki bilgiler dikkatlice okuyup, gerekli yorumu yazabilirsiniz.
Amacım;
Konuyu uzatmak değil. Yazdıklarımın yanlış olduğunu açıklayan ifadelerin düzeltilmesini istedim.
Elbette her parça orijinal değil.
Üniversal olanlar(her süpürgeye uyanlar), yan sanayii uyumlu (modele uygun) olan motorlar var.
Motor satılan yere yine de sormakta fayda var.
Evet;
Motor satılan yere yine sormakta fayda var.

Hayırlı işler,

https://yedepa.com/elektrikli-supur...MPZFOwXv67-2QWt9eT3JSc6NQsBCh6LYaAo_IEALw_wcB

İlandan alıntıdır.

Ürün Hakkında​

Bosch, Siemens ve Profilo elektrikli süpürge motoru, temizlik gereksinimlerinizi karşılamak için en yüksek performansı sunar. Bu motor, süpürgenizin uzun ömürlü ve etkin çalışmasını sağlar ve 1600W güç kapasitesi ile tasarlanmıştır. Çeşitli Bosch, Siemens ve Profilo elektrikli süpürgeleriyle uyumludur, temizlik cihazlarınızın güçlü ve verimli bir performans sergilemesini sağlar.

Bosch, Siemens ve Profilo Elektrikli Süpürge Motoru, temizlik cihazlarınızın performansını ve ömrünü artırmak için ideal bir seçimdir. Bu yedek parça, süpürgenizin uzun süreli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar, zorlu temizlik görevlerini bile kolayca halletmenizi sağlar.

Son düzenleme:
Merhaba değerli büyüklerim benim evimde Bosch logo marka elektrikli süpürgem var motoru arızalandı fotoğrafta 1 yazan makinann orijinal motoru foto 2 deki motor ise markayı yazınca çıkan motor anlamadığımdan soruyorum gövdesi biraz farklı duruyor bu cihazın ama taksam bir sıkıntı yaşarmıyım şimdiden teşekkür ederim

Bu konuyu netleştirmek için elinizdeki makinayı sökün.

Motoru dışarı alın. Üstündeki susturucu yada sabitleme donanımını motordan ayırın.

Yanı sadece motor kalsın o zaman daha iyi yorum yapılabilir. Resimde motor görünmüyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri