Elektrikli Piston

infiltrate

Üye
Merhaba Pnomatik Piston yerine kullanabileceğim, 160 mm stroklu bir piston arıyorum, internette gezindim hep servo tarzında uygulamalar gördüm.

bana sadece açma kapama yapacak (yani içinde dc fırçalı motor olsa dahi olur), basit bi piston lazım.

24 volt olabilir. 24 volt vereyim açılsın gibi.

bana öneride bulunursanız sevinirim. 10 adet felan lazım... fiyat önemli...

Teşekkür ederim...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba arkadaşım, en ucuz şekilde sanayide Mercedes O403 otobüslerin tavan havalandırması açma pistonları var onların çıkmasını bulabilirsin, hem DC 24Volt hem ucuz(çıkmaları tabiki) hemde istediğin ölçüye yakın sanırım,

fiyatını bilmiyorum ama arabaların kapı kilidini de kullanabilirsin.

Teşekkürler Arkadaşlar ama ben daha çok endüstriyel bir ürün arıyorum. Beğenirsem sürekli kullanıcam o yüzden çıkma vs olmaması lazım sürekliliğini sağlayabilmem için...

Avrasya Mühendislik web sayfasından "elektrikli piston" ürününü inceleyebilirsiniz.
24v dc ile çalışır ,
5mm saniye-6000Newton yada
20mm saniye -500 Newton gücünde çeşitli modeller vardır.

Bu ürün %10 Duty cycle içerir. 2 dakika ardarda açkapa hareketinden sonra 5 dakika beklemesi gereklidir.
Sürekli çalışma için uygun değildir.
Aralıklı çalışma (pencere açma kapama, koltuk hareketlendirme) uygulamaları için idealdir.

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Geri