Elektrik Teknisyeni ve Ustalar

eltekenerji

Galcon Temsilcisi
merhaba
elektrik tesisat ve kumanda mantığı konusunda kendini yetiştirmiş teknisyen ve elektrik ustası işe alınacaktır
ARANAN KRİTERLER
* iş anlaşması yapıldığı günden itibaren başka şehirlerdeyse bile antalyaya yerleşesini istiyoruz
* askerliğini bitirmiş olmalıdır
* düzgün karakterli olgun kişiler olmalıdır
* elektrik tesisatı konusunda en az 10 yıl deneyimi olmalıdır
* özellikle evli arkadaşlar alınacaktır (bekar olması sıkıntılı oluyor adam rahat olduğu için iki gün sonra ses tonunuzu bile yükseltmiş olsanız işi bırakıyor :))
* alkol alışkanlığı olmamalıdır
* şehir dışındaki şantiyelerde çalışabilecek özelliklere sahip olmalıdır
* verebilecek olduğumuz maaş 1500+ssk+yemek harcı (şehir dışına çıktığı an kalacak yerin temin edilmesi+20 günden fazla şehir dışında çalıştığı an ek prim )
* pazar günleri tatil
* en az 1 yıllık iş sözleşmesi yapılacaktır

NOT: https://www.kontrolkalemi.com/forum/elektrik-genel/77898-elektrik-tesisat-fotograflari.html bu linkdeki resimlere bakarak bize ne kadar faydalı olabileceğini kendi açısından ölçüp tartması gerekiyor arkadaşlar genellikle türkiye genelinde banka işleri yapıyoruz VAKIFBANK,ZİRAAT BANKASI,İŞ BANK,

ilgilenen arkadaşlar özel mesaj yolu ile ulaşıp iletişim numaralarını bırakabilir
SAYGILARIMLA
ANTALYA ELEKTRİK OTOMASYON

Son düzenleme:
Antalya'Da otursaydım başvururdum

Son düzenleme:
Bakın yaw hele verilen maaşa amele ne kadar kazanıyor biliyormusunuz? birde 10 yıllık tecrübeli aranıyor yazıklar olsun

O maasla çalışacak 10 yillik ustayi daha çok hayal edersiniz usta adam zaten o maaşa çalışmaz. ..

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

buraya yorum yapan arkadaşların hangileri kendi işini yapıp eleman çalıştırıyor acaba ? 1500+ssk+yemek+kalacak yer+prim ne kadar yapar biliyormusunuz siz ?
ben 9 yasımdan bu yana babamın yanında bu mesleği yapıyorum hem okudum hem calıştım yaşım 33 10 yıldan kat kat daha fazla tecrübeye sahibim
kalbur üstü projeler yaptım sokak elektrikçisi değilim :) bana 2500+ssk+yemek+kalacak yer versinler yarın bırakırım kendi işimi yapmayı maaşlı çalışmaya başlarım
burdanda söz veriyorum benim elektrik tesisat resimleri konumdaki yapılan tesisatlar gibi bana tesisat yapacağını taahhüt etsin maaş direk 3000 lira

buraya yorum yapan arkadaşların hangileri kendi işini yapıp eleman çalıştırıyor acaba ? 1500+ssk+yemek+kalacak yer+prim ne kadar yapar biliyormusunuz siz ?
ben 9 yasımdan bu yana babamın yanında bu mesleği yapıyorum hem okudum hem calıştım yaşım 33 10 yıldan kat kat daha fazla tecrübeye sahibim
kalbur üstü projeler yaptım sokak elektrikçisi değilim :) bana 2500+ssk+yemek+kalacak yer versinler yarın bırakırım kendi işimi yapmayı maaşlı çalışmaya başlarım
burdanda söz veriyorum benim elektrik tesisat resimleri konumdaki yapılan tesisatlar gibi bana tesisat yapacağını taahhüt etsin maaş direk 3000 lira

Siz bir üst maaşı tercih ediyorsanız mesleki açıdan kendininizi aşamamışsınız demektir. Kendini aşmış insan işyerinde huzur ister gerçi herkesin dini imanı başka bir şey olunca bu sonuçlar kaçınılmaz olur.
Sana yazdığım bu yazıdan sonra aklıma geldi ben egomu tatmin etmek istiyorum para kazanmak değil.

Size asla bir ücreti teklif etmezler siz kendiniz gidip isterseniz alabilirsiniz.

Kolay gelsin.....

Siz bir üst maaşı tercih ediyorsanız mesleki açıdan kendininizi aşamamışsınız demektir. Kendini aşmış insan işyerinde huzur ister gerçi herkesin dini imanı başka bir şey olunca bu sonuçlar kaçınılmaz olur.
Sana yazdığım bu yazıdan sonra aklıma geldi ben egomu tatmin etmek istiyorum para kazanmak değil.

Size asla bir ücreti teklif etmezler siz kendiniz gidip isterseniz alabilirsiniz.

Kolay gelsin.....
kimseye gidip bana 2500 lira maaş verin demedim dememde sadece kıyas yaptım :)
ego su olan insanlardan olma bence hep kaybedersin yaşın 40 olmuş ama bazı şeylerin farkında değilsin sanırım neyse

Aynı şartlar hatta + kalacak yerde benden 5 usta lazım... :)

Şakası bir yana...
Taahhüt firmaları o kadar komik rakamlarla işler alıyorlar ki, 10 yıllık tecrübeli ustanın da kendileri gibi üç kuruşa çalışmasını bekliyorlar. Hem burada, hem de başka yerlerde gördüğümüz ilanlar hep bu şekilde.

Yine şakası bir yana...
Yukarıdaki şartlarda gerçekten iyi ustalar bulabileceğime inansam, hemen taahhüt işine girer, pek çok da iş alırım. Para da kazanırım. Ama çok iyi biliyorum ki, bu şartlarda bulacağım eleman ya kalfadan öteye geçememiş, tecrübe kazanmak yerine ezbere çalışmış, yada bir biçimde ekonomik olarak geçici zorluklar yaşayan ve kalıcı olmayacak bir usta olur...

Sayın fatihözdamar, sözlerim genellemedir. Hedefim asla siz değilsiniz. Hedefim piyasayı alt üst eden firmacıklar...

Yorum sizin fikir de sizin, bana ne dedikleri yada ne ima ettikleri umrumda değil. Sadece fikir babında saygımı gözteririm o kadar.
Egosu olmayan insan nasıl günün 4 saatini tüm gün yorulduktan sonra bilgisayar başında geçirir?

Tabi söyleminde haklısın buna ego değil olsa olsa tutku diyebiliriz.
Sanırım anlatım bozukluğu içeren bir cümle daha kurdum.

Herşeye rağmen matematik,fizik ve elektronik dili ile konuşmak her zaman daha çok tercih ettiğim bir lisandır.
Geri kalanı fasa fisodur bence.
İyi bir matematikçi düşünün vereceği nefesin ihtimalini düşündüğünde aslında ne kadar cüzi bir algoritmalar zincirinde karar verdiğini anlar.
İnanç bilgi ister.
Kolay gelsin..

Evliyim 2 tanede çocuk var ellerinizden öper
kira 500
çocuk biri okula gidiyor aylık 100 lira koy
elektrik su doğalgaz telefon 250 daha buda yaz kışı siz düşünün
aidat 50
yemek içmek 700
ayda bir dışarı çıksak 100 daha
ilaç eczane vs ilave masraflar 100 lira

toplam 1700 lira sence ben gelirmiyim ? yada aklı olan gelirmi anca dediğin gibi bekar adamlar gelir adam 10 yıl tecrubeli olsa en az 25 yasında zaten evlidir eeee 10 yıldada işi öğrenmiştir. 1500 az gibi bana geldi

bu benim şahsi görüşüm birde hukuki var

1. işçi haftalık 40 saat çalışır fazlası mesaiye girer. Siz kaç saat çalıştırıyorsunuz ?
2. sigorta pirimlerini asgari ücrettenmi yatırıyorsunuz ?
3. şehir dışı işlerde harcira veriliyormu ?

bu maddeleri uzatırım siz üzerinize düşeni bir yapın sonra konusuruz. Ölüm var arkadaşlar hesap vermek var ya hakkıyla layığıyla işi yapın yada gidin sizin yüzünüzden piyasa düştü kalite yerlerde

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,998
Son üye
Muharrem_Arslan

Yeni konular

Geri