Elektrik mı yok?

Ver gazı ver gazı da bu araçla gazla çalışmıyor 🤣

Araç elektriklimi ?
Yoksa gazlı sistem taktır diyecek .

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Gaz da kesmedi, doğal gaz daha iyiydi bizde alt yapısı pek gelişmedi. Direk enjeksiyonlardaki LPdi ise astari bezini geçer durumda. Tek umudumuz elektrik. Güneş yerinde durdukça temin sorunu yok.

Önce kendimizin sağlığı önemli !!! sonrası ev - araç vs gibi .
Kolay Gelsin , Sağlıcakla .

Son düzenleme:
O kesin ustam, size de akıl verdim, akletmez misiniz diyor ya.

Hatayı tam olarak tespit etmeden girişimde bulunmak isabetli olmaz. Benim süpürge de arada bir çalışıp bir çalışmıyordu. Kablosunu kontrol edip makineye giriş yerini biraz incelediğimde kablo dışından da sanki bir farklılık olduğunu fark ettim. Kabloyu yardığımda içindeki bir kablonun kopuk olduğunu gördüm. Uygun çaptaki (1.5m2) kablo parçasını araya lehimleyip üzerine de makaron geçirerek uygun şekilde yalıtarak tamiri gerçekleştirdim. Aynı süpürge farklı bir zamanda yine arıza yaptı. Bu defa devir kartında sorun vardı. Devir ayar kartı üzerinde gözle görünür bir hasar yoktu. Üzerindeki elektronik elemanları kontrol edip temin etmektense zaten bu sürekli en yüksek güçte çalışıyor diye, bağlantıları ona göre değiştirerek devir ayar devresini devreden çıkarttım. Halen çalışıyo.;)

Ben de bilgisayar teknik serviste 5 dakikada halletin dediklerinde, yok 25 sene artı 5 dakika derdim.;)
bizim buranın çöpleri bile bir başka, kışın çöp atmaya çıktım, o ne bir adet fakir süpürge çöpün yanında yatıyor. aldı benim adriyeye, fazla uğraşmadım ama motoruna kadar söktüm. kabuk kısmımı çöpe iade ettim elimde çalışan 2200 watt lık bir motor kaldı. hani ihtiyacı filan olan varsa gönderebilirim.

bizim buranın çöpleri bile bir başka, kışın çöp atmaya çıktım, o ne bir adet fakir süpürge çöpün yanında yatıyor. aldı benim adriyeye, fazla uğraşmadım ama motoruna kadar söktüm. kabuk kısmımı çöpe iade ettim elimde çalışan 2200 watt lık bir motor kaldı. hani ihtiyacı filan olan varsa gönderebilirim.
Ekmeği bile çöpe atacak kadar kafayı yedik milletçe. Bayat ekmeğe bile tahammülü olmayacak kadar ne çabuk kudurdu bu millet hayret . Çöpteki yemekleri daha saymıyorum.
Ondan sonra hayat pahalılığı bik bik bik ,
Enflasyon bik bik bik ,
Devlet şöyle bik bik bik ,
Hükümet böyle bik bik bik .
Tepemize taş yağmalı aslında. Müstehakimiz o .

Aynen ustam, bilene milli servet.;)

Ekmeği bile çöpe atacak kadar kafayı yedik milletçe. Bayat ekmeğe bile tahammülü olmayacak kadar ne çabuk kudurdu bu millet hayret . Çöpteki yemekleri daha saymıyorum.
Ondan sonra hayat pahalılığı bik bik bik ,
Enflasyon bik bik bik ,
Devlet şöyle bik bik bik ,
Hükümet böyle bik bik bik .
Tepemize taş yağmalı aslında. Müstehakimiz o .
kime müstehak bilmiyorum, bu gün oturdum bir hesap yaptım, iki kredi kartı ve bir kredi taksidi için maaş bitiyor. eskiden üstüne para artar pazar yapardım. yapacak bir şey yok. yine bir yerleri patlatacağız.

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri