ELEKTRİK PANOSUNUN KROKİSİ VAR MI?

Sayın ustalar yarın için okuldan bir panonun ön görünüşü, iç şeması ve perspektif görünüşü olan bir proje istediler yardım ederseniz çok sevinirim

NOT:pononun içinde elektrik malzemeleri bağlı bir şekilde olacak yani hazır bir pano olması gerekli.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Krokiden kastınız fotoğraf mı ayrıca herhangi bir pano olur mu?

Moderlatörlerimizin ve abilerimizin affına sıgınıyorum ama Özgür Kardeşim bu kadarına yuh diyorum.
Koyu renkli ve altı çizili kısmı okumayı gerek görmedin sanırım.

"Keşke sarışın ve mavi gözlü olsaydım.
Kızlar peşimde koşsaydı.
Bide babamın trilyonları olsaydı.
Hiç çalışmak zorunda kalmasaydım."

Dostum pdf ortamına aktardım Sn Analizör arkadaşımızın gönderdiği güzel detay çizimleri kendisinin affına sıgınarak. (Bir kaç tanesini tabiki).

Dosya boyutu büyük olmaması açısından winrar programı ile sıkıştırılmıştır.

Winrar programını şu adresten >>

WinRAR Download - İndir > Gezginler

indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra yolladıgım dosyaları açıp. Ardından;

Adobe reader porgramını şu adresten >>

Adobe Reader Download - İndir > Gezginler

indirdikten sonra bilgisayarınıza kurup;

Eklentide gönderdiğim dosyaları kullanabilirsiniz.

Prtscn ile screenshot alırsınız yahut direk word dosyasına yapıştırısınız yada A4'e direk çıktı alırsınız. O kısmı da size bırakayım.

Birde rica : Yazımın başındaki sitemi dikkate almanızı rica ederim. Autocad öğrenmek için fırsatınız varken bunu degerlendirmemeniz beni kesinlikle ilgilendirmez ama ileride "KEŞKE" derseniz size bu tavsiyeyi vermediğim için yanlış yapmış olurum.

Saygılarımla,

Forum istatistikleri

Konular
128,615
Kullanıcılar
450,617
Son üye
Fatih Gültekin

Yeni konular

Geri