el feneri

abiler merhaba elimde 4 adet cr 2032 lik piller var ve bunlarla el feneri yapmam gerekiyor sizce hangi smd ledi kullanmamı önerirsiniz ışık şiddeti ile en azından bisikletle giderken yol aydınlatmalıyım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
cr2032 piller ile led beslemesi olmaz. onlar hafıza pilidir birkaç ma den fazla vermez.

yanlış cr2032 ile yanan ledli fenerler var piyasada 2 adet cr232 seri bağlı.

1Liraya satıyorlar dert olmaz cr2032 ikea'da 8'li pakette 8-9Lira.

peki lipo piller olurmu şu tabletlerde kullanılanlardan ama ben küçük boyutlusundan kullanıcam şöyle 500mah lık falan

Soru yanlış bu pilden ne kadar akım çekeceğinizi bilirsek şu kadar saat gider diyebiliriz.

Ama cr pil ile lipo pili kıyas edersek elbette lipo pil cr pilin yanında kral kalacaktır.

lipo pili şarj etmede sorununuz yoksa seçiminizi ondan yana yapmanız pil sorunuzu çözecektir.

tek bir lipo pil ile 100lerce cr2025 patlatırsın lipo ile cr2025 şarj etmeye kalkmayın...
nikel metal hidrat pil de patlatmıştım şarj edip sorunun omu? eeprom mu? anlamak istedim tavandan sekince pilin sorunlu olduğu çıkmıştı...

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri