Ekonomik internet tarifesi öneriniz.

Bunlar özel girişim gibi birşey.Her ilde yada ilçede isimleri değişebiliyor.Telekomdan alıp kendi kurduğu wifi şebekesi ile dağıtıyor.Burdaki ismi turbonet.

turbonet açıklama yetersiz .
sistem nasıl , kurulum nasıl , kurulum ücreti , ara birim ürün ne gerekli , fiyatı kiralık mı ? iadesi , sizemi kalıyor , başka net kullanabiliyormusunuz , biz alsak sorun olurmu ? vs gibi açıklamalar

sistem nasıl , kurulum nasıl , kurulum ücreti , ara birim ürün ne gerekli , fiyatı kiralık mı ? iadesi , sizemi kalıyor , başka net kullanabiliyormusunuz , biz alsak sorun olurmu ? vs gibi açıklamalar

bu arkadaşlar bir aboneliği kablosuz olarak çoğaltıyor ve size wireless ile ulaştırıyorlar. girmiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifresi ile bir faturalandırma havuzuna dahil oluyorsunuz. kırılma noktası bunların axes point cihazlarına yakın olmanız gerekiyor. O yüzden kurulum yok,ücreti makul, wiriless çekmiyor ise sinyal güçlendirici almanız gerekir. bir zamanlar zimmetliyorlardı ama hala yapıyorlarmı bilmiyorum. abonelik iptali kolay . Hızı bu sebeplerle illaki yavaş. muhtemeli kuvvetli memnun kalınmayacak bir sistem. kopma çok olur yavaştır kurumsal destek alamazsınız. Bi deneyin yinede belki düzeltmişlerdir bazı şeyleri. Bundan ibaret

1-Kurulum&sistem --Gelip çatıya bir adet wifi anten kuruyor en yakın istasyondan wifi ile internet alıyor.Çatıdan eve ethernet kablosu ile inip modeme giriyor.

2-Kurulum ücreti--Tepedeki anten parası,modem parası ve bir aylık peşin 200 küsür lira bir seferlik veriliyor.Elinde modem varsa paradan düşülüyor.Wifi anteni sözleşme bitince iade ediliyor.

3-Kullanım ücreti--Her ay(2-3 aylıkta alınabilir) kontör alır gibi peşin ödenip(internet üzerinden) alınıyor.Almazsan internet kesiliyor.1 ay almayıp 1 ay sonra alırsan yine devam ediyor.

4-Başka internette alabilirsin herhangi bir sorun olmaz.

Ben memnunum herhangi bir arızası olmadı 2-3 senedir kullanıyorum.Hız sabit sınırsız.Aştı taştı yok.

Superonline fiberse iptal etme hayatının hatası olur çok pişman olursun.
Fiber değil. Adsl.
İptal ettirdim. Evde sabit telefon vardı onuda iptal ettirdim.
Turktelekomdan 4mbit 40gb akn internet başvurusu yaptım. Fiyatı 42 tl.
40gb sonra hız 1mbitin altına düşüyormuş. Artık idare edecez. Malum 2019 krizine hazırlık yapıyorum.
Ayrıca turksel hattımıda bimsele taşıyorum dost3gb 25 tl.

Fiber değil. Adsl.
İptal ettirdim. Evde sabit telefon vardı onuda iptal ettirdim.
Turktelekomdan 4mbit 40gb akn internet başvurusu yaptım. Fiyatı 42 tl.
40gb sonra hız 1mbitin altına düşüyormuş. Artık idare edecez. Malum 2019 krizine hazırlık yapıyorum.
Ayrıca turksel hattımıda bimsele taşıyorum dost3gb 25 tl.

telefon hattı dahil net fiyat mı ? = 42 tl ( yalın internet parası dahilmi ? )
hariç ise size ucuza gelmez . foto ve link gösterdim şimdi sitesine girdim 39.90 tl yazıyor .bu mu ? + 2 tl de modem herhalde = 42 TL .
https://bireysel.turktelekom.com.tr...falar/internetsiz-ev-kalmasin-kampanyasi.aspx

ank 2019 kalkıyor deniyor !!!
https://www.haberturk.com/akk-nedir-akk-ne-zaman-kalkacak-2208832-teknoloji
ank kalkıyor diyorlar 29.90 tl yeni yılda kampanyayı kaldırırlar + zamda yaparlar gibi geliyor .
sıcağı sıcağına bence danışın derim , bence bu iş ,beni sarmadı !!!
2 yıl söz verdinizse ?
nereye gitsek

kolay gelsin sağlıcakla kalın .

Yazıya ek
diğer bir firma tarafından cep telefonuma mesaj
degerli müsterimiz 31 - 12 - 2018 tarihi itibariyle adil kullanım noktası uygulamasına son veriyoruz , mevcut hızınız değişmeden ve ek ücret ödemeden paketinizi taahhudunuz boyunca limitsiz kullanmaya devam edeceksiz limitsiz paketinizi güzel günlerde kullanmanız dileyimle .

telekom.png

Son düzenleme:
mevcut aboneleri etkilememesi gerek yoksa seri iptaller gelir kaz beklerken kümesteki tavuklardan da olurlar köydeki tavuklar ormana kaçınca yaşamasını da bilirler...

telefon hattı dahil net fiyat mı ? = 42 tl ( yalın internet parası dahilmi ? )
hariç ise size ucuza gelmez . foto ve link gösterdim şimdi sitesine girdim 39.90 tl yazıyor .bu mu ? + 2 tl de modem herhalde = 42 TL .
https://bireysel.turktelekom.com.tr...falar/internetsiz-ev-kalmasin-kampanyasi.aspx

ank 2019 kalkıyor deniyor !!!
https://www.haberturk.com/akk-nedir-akk-ne-zaman-kalkacak-2208832-teknoloji
ank kalkıyor diyorlar 29.90 tl yeni yılda kampanyayı kaldırırlar + zamda yaparlar gibi geliyor .
sıcağı sıcağına bence danışın derim , bence bu iş ,beni sarmadı !!!
2 yıl söz verdinizse ?
nereye gitsek

kolay gelsin sağlıcakla kalın .

Yazıya ek şimdi bana mesaj geldi .
diğer bir firma tarafından cep telefonuma
degerli müsterimiz 31 - 12 - 2018 tarihi itibariyle adil kullanım noktası uygulamasına son veriyoruz , mevcut hızınız değişmeden ve ek ücret ödemeden paketinizi taahhudunuz boyunca limitsiz kullanmaya devam edeceksiz limitsiz paketinizi güzel günlerde kullanmanız dileyimle .

Ekli dosyayı görüntüle 50458
2 tl modem içinmiş.
Telefon hattımı iptal ettirdim. Artık telefon ücreti yok. 42 tl sadece internet ücreti.
32 tl ye 20gb seçeği vardı fakat 40gb istedim.
4mb seçeneğinde akn nin devam edeceğini söylediler.

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri