Ekmek fırını kompanzasyon sorunu

Sn. kurut09, panodan çok emin konuşuyorsun. Madem öyle kompanzasyonu bir gün veya bir müddet devre dışı bırak bakalım. Endekslerde ne gibi bir etkisi olacak.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sn. kurut09, panodan çok emin konuşuyorsun. Madem öyle kompanzasyonu bir gün veya bir müddet devre dışı bırak bakalım. Endekslerde ne gibi bir etkisi olacak.
Hocam panoyu ne gördüm nede yaptım. Yapan elektrikçi arkadaşın söyledikleri bu şekilde . Takip edicem endekleri 24 saat, sonra birde kompanzasyonsuz takip ederim.

Kapasi
İnternette kapasitif sorununda akım gerilimin arkasında geliyor kompazsasyon panosuna bobin eklenerek gerilim akım dengesi sağlanıyor diye bir mühendislik firmasında okumuştum...

Kapasi

İnternette kapasitif sorununda akım gerilimin arkasında geliyor kompazsasyon panosuna bobin eklenerek gerilim akım dengesi sağlanıyor diye bir mühendislik firmasında okumuştum...
Orhan ustam gözünü seveyim teknik konulara sen cevap verme . Biri yanlış bir iş yapar senin cevabını referans alıp, sonra vebal altında kalırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…