Ekartımı yükselkmek için yardımcı olacak yada bilgi verecek arkadaşları bekliyorum

susurluklu

Üye
YENİ ANKARA GÖLBAŞINDAN EKART ALDIM SOMADAKİ TEKNİK MERKEZDEN NASIL YADA HANGİ YOLLARI TAKİP ETMELİYİM MSN ADESİM ***@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
yazuk yavhu yazuk vallaha bu kadar insan var bakıp bakıp gectiniz be halletimm heme katdımı sildirecem burdan

YENİ ANKARA GÖLBAŞINDAN EKART ALDIM SOMADAKİ TEKNİK MERKEZDEN NASIL YADA HANGİ YOLLARI TAKİP ETMELİYİM MSN ADESİM ***@hotmail.com

Sorunun nedir anlaşılmıyor. Evet yeni bir kart almışsın da neyin nesi bir kart! Niçin değiştirmek istiyorsun veya sorun nedir? Aldığın yer ile irtibata geçebilirsin illaki netten iletişim bilgilerini bulabilirsin diye düşünüyorum. Ayrıca belli ki diğer arkadaşların başına böyle bir şey gelmemiş, buna mukabil işin halledildiğinde çözümü de bizimle paylaşmanı arzu ederiz!

EKART ne?
üstelik buraya cevap yazınca kesin ve doğru cevabıda lacak değilsin herkes bildiğini veya tecrübelrini paylaşıyor burada..
lütfen verdiğin tepki anlaşılmaz ve yanlış..

Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde ÇALIŞMA BELGESİ.. yani anlayacağınız dilde og -yg de çalışabilmesi için bir sertifika...

ben elektronik okudum sımdı elektrık ve elektronık bırlestı acaba benım ekat alma ımkanım olurmu

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri